Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Muzikinės žiemos pasakos“ kalėdinis turas po Lietuvą

„Muzikinė žiemos pasaka“ - smėlio piešinys
Jurgita Minderytė / „Muzikinė žiemos pasaka“ - smėlio piešinys
Šaltinis: 15min
0
A A

Ilgais žiemos vakarais mums, kažkada mažiems žmogučiams, pasakas sekdavo musų tėveliai ir seneliai. Tos pasakos mums atrodė tik gražios, išgalvotos istorijos. Tačiau ar užaugę mes supratome, kad kiekvienoje pasakoje slypi nemaža dalis tikro gyvenimo.

Ar pamenate pasaką apie Gerdos ir Kajaus kelionę į amžiną meilę, o Sniego karalienę? Ar kada susimastėte kas yra užkoduota pasakose...Visą šią gražią meilės pasakų interpretaciją mes Jums papasakosime.


Gruodžio 12 d., Vilniuje, klube „New York“ , ir gruodžio 25 d. laisvalaikio namuose “Nautilus”, o gruodžio 26 d. Kėdainiuose, kultūros namuose, ir gruodžio 28 d. Mariampolėje, bus papasakota „Muzikinė žiemos pasaka“. Jos pagrindinis leitmotyvas – viską nugalinti meilė. Gražiausias melės arijas Jums atliks Merūnas Vitulskis  ir Vilmina Navickaitė, Vladas Kovaliovas.

Pasaką spalvins grąžiausi baleto šokiai, pasakiškos dekoracijos ir nepakartojami kostiumai. Pasaką režizuoja Vygantas Kazlauskas ir Jurgita Minderytė. Linksmumo spektakliui suteiks, bei ją pasakos Gaudentas Janušas. Fortepijonu skambins Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisterė Julija Antonova. Visą pasaką, gyvais smėlio piešiniais, iliustruos projekto sumanytoja ir smėlio menininkė Jurgita Minderytė.


„Kad ir kiek bebūtų kliučių mūsų gyvenime, meilė, jei ji yra tikra, nugali visus sunkumus“, – sako J.Minderytė ir kviečia visus pasigrožėti „Muzikine žiemos pasaka“.
  

Ir šiomis dienomis vis dar kuriamos pasakos. Tik jos būna skirtos ne vien vaikams.

Visi kūriniai bus atliekami tik gyvai. Išankstiniai bilietai jau prekyboje – www.bilietai.lt
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min