Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nacionalinėje dailės galerijoje – edukacinis susitikimas su architektūros parodos „Našlaičiai“ kuratoriumi Leonardu Vaičiu

Palaimintojo J.Matulaičio bažnyčios eskizai
G.Baravyko eskizas / Palaimintojo J.Matulaičio bažnyčios eskizai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 17 d., penktadienį, 17 val. kviečiame į edukacinį susitikimą su vienu iš architektūros parodos „Našlaičiai“ kuratorių Leonardu Vaičiu. Jo vedamoje ekskursijoje lankytojai turės galimybę įsigilinti į laikmečio, sukūrusio parodoje pristatomą architektų kartą, realijas, susipažinti su architektūros kūrybos procesu.

L.Vaitys – architektas, pats priklausantis „našlaičių“ kartai, bendravo ir dirbo su parodoje pristatomų kūrinių autoriais. Anot kuratoriaus, „(...) ši ekspozicija sumanyta ne kaip „našlaičių“ kūrybos ataskaita, greičiau, kaip paslaptingas idėjinių paieškų proceso atskleidimas, – eskizuose, piešiniuose, brėžiniuose...“.

Edukacinio susitikimo metu kuratorius plačiau papasakos apie parodos ekspozicijoje atspindėtą savitą architektų Gedimino Baravyko, Algimanto Aleknos, Žvaigždro Drėmos, Gintauto Likšos, Gyčio Ramunio, Sauliaus Šarkino, Henriko Šilgalio, Gintauto Telksnio kūrybos būdą bei braižą.

Įėjimas – su galerijos bilietu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min