Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktiniai ritmai

„Fischerspooner“ narys Casey Spooner
Organizatorių nuotr. / „Fischerspooner“ narys Casey Spooner
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labas. Pastarąsias dienas daug ir labai filosofiškai galvojau apie ištikimybę. Žmonėms, vietoms, daiktams, net laikui... Kas tai, po galais? Konkretūs poelgiai ar giliai slypintis jausmas? Kol aš giliai kapstausi po savo slapčiausius užkaborius, JUMS siūlau pačių geriausių šį savaitgalį diskotekų rinkinį. Smagiausia, kad – visos jos išskirtinės ir nepamirštamos. Let‘s come on, kaip reiveriai sako!

Popnaktis

Šiąnakt galim susitikti Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) kavinėje. Čia savo muzikinius ginklus ištrauks „Partyzanų“ vyrai ir jų draugai „Soy farm“, kurie jau netrukus išleis savo debiutinį albumą „Obsession“. Kol lauksim, kviečiu gyvai išgirsti, ką sugeba šis tandemas. Plokšteles po ŠMC stogu sukios Mantas T, Gvidas, Nostra, Pakas. Vaizdu rūpinsis Vodka Jugend ir Rut Rut. Labai laukiu. Beje, pirmąjį „Soy farm“ singlą jau galit rasti čia.

Kada: nuo 22 val. Kiek:  0 Lt. 

Patikrinimas

„Greyorb“ nuotr./Grupė „Happyendless“
„Happyendless“

Rytojaus naktis priklauso „Happyendless“ vyručiams, todėl trauksim į „Pacha“. Visose trijose Baltijos šalyse gerai žinoma grupė vis dar retas svečias Vilniaus klubuose. „Happyendless“ pretenzingai renkasi koncerto vietas, o sutikę koncertuoti specialiai ruošiasi pasirodymui.  

Šiuo metu antrąjį albumą įrašinėjantys „Happyendless“ nariai teigia, kad jų pasirodymuose jau „tikrinamos“ dainos iš būsimo albumo. Pastaruoju metu grupė dažniausiai groja 4 naujas dainas ir teigia, kad šiuo metu radijo stotyse besisukantis „Sweet Sweet Super Sweet“ yra antroji labiausiai publikos niūniuojama daina po debiutinio „Power Forever“. „Pacha“ klube vyrai žada prijungti dar vieną naują kurinį, pavadinimu „Central Lover“. Grupės teigimu – „jis atsirita, kaip traukinys su milijonu dolerių“. Tai kaip nepatikrinsi?

Kada: nuo 22 val. Kiek: 25–30 Lt.

Festivalis po stogu

J.Andriejauskaitės nuotr./Laisvalaikis
Festivalyje  „Satta“ 

Kai žieminėse pirštinėse ima šalti pirštai, pats laikas numalšinti vasaros kirminą svaigiu gūsiu prisiminimų iš vieno labai vykusio rugpjūčio savaitgalio, kuomet trys tūkstančiai Lietuvos įvairiaspalvių subėgo kartu pasišypsoti, pašokinėti nuo stogų ant stogų į jūrą, patyrinėti bangelės pliuškenimą ir paklausyti rimto būrio muzikų ir didžėjų pasirodymų. Aha, kalba eina apie festivalį „Satta Outside“, kuris šį savaitgalį purtys mažą, bet labai mielą sostinės barą „Satta“. Festivalis po  stogu – keista, ar ne?

Baras „Satta“ Vilniuje, aišku, ne jachtklubas Smiltynėje, todėl šį kartą vienoje mažytėje vietoje bus suderinti tik keletas puikių atlikėjų iš Outside, ir keletas, kurių pasirodymų iki kitų metų tikrai nebus. Be muzikos, abi dienas laukite stebuklinių vizualinių patyrimų, kuriuos ruošia Satta Outside metu susicementavęs kolektyvų „No Signal“ ir „Videoprojektai“ tandemas. Dar smulkmenų? Nueikit. 

Kada: penktadienį ir šeštadienį nuo 20 val. Kiek: 20–30 Lt.

Tortai ir žvakutės

Aštuoneri metai arba daugiau nei 400 savaitgalių – tiek laiko naktiniame Vilniuje šviečia klubo „Gravity“ iškaba. Šiąnakt, jame laukiami visi, kuriems „Gravity“ buvo ir yra daugiau, nei adresas žemėlapyje. Paminėti savo gimtadienį klubas pasikvietė Niujorko electro dueto „Fischerspooner“ atstovą Casey Spooner.

Ypatingam vakarui – ypatinga ir programa. Judesys klube prasidės dar gerokai  prieš vidurnaktį. Čia gros senokai nematyti, bet visada „Gravity“ ištikimi didžėjų komanda „Partyzanai“. Juos pakeis šiemet debiutavęs gyvas diskotekinės elektronikos projektas „The Sneekers“, o iškart po to scena ir didžėjaus pultas bus užleisti vakaro svečiui. Po eklektiško ir šampanu aplaistyto šventinio „Fischerspooner“ DJ seto šokių aikštelės temperatūrą dar pora laipsnių pakels bene jauniausias profesionalus didžėjus Lietuvoje – Nightjar. Drauge su juo už pulto darbuosis ir naujasis „Gravity“ vadybininkas Mark Splinter. Jė! 

Kada: nuo 22 val. Kiek: 20–30 Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min