Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naktiniai ritmai

„Freaks on Floor“
BANNANA CW nuotr. / „Freaks on Floor“
Šaltinis: 15min
0
A A

Oho! Gyvenam it tropikuose ne tik oro, bet ir renginių gausos prasme. Jei manęs paklaustumėte, kur keliauti šį savaitgalį, imčiau mikčioti – veiksmo devynios galybės. Todėl duosiu vienintelį patarimą! PABANDYKITE SUSPĖTI VISUR. Labai geras jausmas po tokio bandymo užplūsta. Netikit? Pavarom!

Įgarsinimas

Ar kada bandėt įsivaizduoti kaip skamba užstrigimas prie baro? Ne? Tai ateikit į „Cafe de Paris“ ir išgirsit! Neeiline proga šįvakar čia apsilankys pats mielasis Golden Parazyth. Vaikėzas padainuoti nežada, bet 4 valandų kraipymasis prie didžėjaus pulto tikrai bus. Taigi, jei esat nusiteikę garsiems pareiškimams ir mieliems pašnekesiams vidury nakties Didžiojoj gatvėj – mums pakeliui. Pasimatom ten.

Kada: nuo 22 val. Kiek: nemokamai.

Seneliai

Seeeeeeni! Varooom į diskoteką! Ir ne aš tai sugalvojau. Šiąnakt į rimtą patrypimą kviečia senukai Manfredas ir Saulty. Klube „Woo“. Nė nepradėkite postringauti, kad du beveik pensinio (juokauju, žinoma) amžiaus vyriokai nesugebės užkurti laukinių šokių. Esu buvus, esu mačius. Senukų diskotekoms reikalingas specialus pasirengimas. Taigi, žengte marš treniruotis – vakare susitikę šoksim iki nukritimo.

Kada: nuo 22 val. Kiek: 10 litų. Kam per 30 – nemokamai.

Bepročiams

Geros žinios ausį glosto visą savaitę – bepročiai rokenrolistai „Freaks on Floor“ išleido debiutinį albumą. Ta proga rytoj kviečia į Mokytojų namų kiemą okupavusią Vasaros terasą. Bus trankus disko pristatymas. Kodėl trankus? Ogi be „freaksų“ ant scenos lips diskotekininkai  „The Sneekers“, „InSearch“. Vaizdus rodys „Oro pagalvės“. Šoksim!

Kada: 21 val. Kiek: nemokamai.

Nešvankiai

Įsibėgėjus pavasariui metas vėl prisiminti seksą šokių aikštelėje. Minimal.lt vedama serija Friday Fuck, skirta purvinajai komandos ideologijos pusei, suka į klubą „Opium“. Čia šiąnakt house, minimal ir techesencijomis taškysis progos autorius shn iš min_for bei nenuspėjamai marga tarptautinė kompanija – prancūzai Ericas Paquet bei Krop ir rygietis Krisas Hovelas. Visa naktis bus skirta atodūsingoms minimal ir tech house bangoms ir jų tepamam judesiui šokių aikštelėje.

Kada: nuo 22 val. Kiek: nemokamai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min