Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 10d. 08:45

Nepriklausomybės atkūrimas – su bliuzu

Bliuzo klubas „Aula Blues club“
Bliuzo klubas „Aula Blues club“

Linksmai švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą kviečia naujasis Bliuzo klubas „Aula Blues club“. Čia trečiadienio vakarą siaus nuotaikingo bliuzinio rokenrolo atlikėjai „Rockabilly Trio“.

Klubas įsikūrė Pilies gatvėje, ten pat, kur prieš aštuonerius metus buvo vienas pirmųjų Lietuvoje bliuzo klubų. Šioje vietoje veikančio restorano „Aula“ savininkai nutarė atgaivinti senąsias muzikines restorano tradicijas.

Anot steigėjų, naujasis muzikinis projektas apims tris giminingus muzikos stilius: bliuzą, džiazą ir roką. Kiekvienam stiliui pristatyti bus skirta tam tikra savaitės diena. „Šie muzikiniai projektai yra skirti žmonėms, kurie pasiilgę tikros, gyvos muzikos ar tiesiog nori atsipalaiduoti demokratiškoje, neįpareigojančioje aplinkoje“, – tvirtino naujojo klubo įkūrėjai.

„Aula Blues Club“ turi dideles ambicijas – būti ne tik paprastu muzikiniu klubu, bet ir vienyti žmones, kurie jaučia aistrą klausytis, groti ar kitaip perteikti šiuos muzikinius žanrus. Čia bus organizuojami koncertai ir rengiami kiti su muzika susiję renginiai, fotografijos parodos ir vaizdo medžiagos peržiūros.

Koncerto pradžia 19 val. „Aula Blues Club“ (Pilies g. 11).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min