Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Opium“ – ketverių „Mix Subo“ metų derlius

Loranas
Loranas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjį iš radijo imtuvo į klubą „Opium“ žengusi radijo stoties „Opus 3“ laida „Mix Subas“ antrajam ciklo vakarui turi ypatingą progą. Spalio 16–ąją klube bus švenčiamas ketvirtasis elektroninei muzikai skirtos laidos gimtadienis, arba „4 arimo metai“. „Mix Subo“ autoriui muzikinius sveikinimus teiks daugiau nei tuzinas įvairių svorio kategorijų didžėjų.

Visus „Opium“ grosiančius artistus vienija tai, kad jie yra svečiavęsi Lorano Vaitkaus studijoje, ten pasakoję apie save bei groję „Opus 3“ eteryje. Joks sutapimas, kad tai – vieni geriausių Lietuvos artistų. Kas jaunesni, kas vyresni, kas prie techno, kas prie disco – visi jie verti šokių ir plojimų.

Vienas po kito ant „Opium“ pulto šeštadienį karsis „Techstylism“, „min_for“, „On The Wave“, „Partyzanų“ komandų atstovai, Saulty, Endis VSG, Martin Virgin & St. Stereo, Marius Banga, Antanas Gustaitis bei Billy Kristal & Kill My Disco.

Sukvietęs tiek didžėjų į savo laidos diskoteką pats Loranas Vaitkus šeštadienį ilsėsis. „Noriu pabūti, pašokti, pabendrauti su atlikėjais ir šokėjais – grojimui gali neužtekti laiko. Tiesa, yra dar keletas neafišuojamų artistų, kurie žada prisijungti prie ilgojo sąrašo – gal tarp jų būsiu ir aš?“, – mąstydamas apie ketverius „Opus 3“ studijoje praleistus metus rišlų sakinį suregzti bando Loranas.

Taigi kiek elektroninės šokių muzikos arimų priarta per „Mix Subo“ istoriją? Laidų, tvirtina šių autorius, buvo per 200. Jose apsilankė ir gyvai grojo turbūt dauguma Lietuvos didžėjų ir gyvos elektronikos atlikėjų. Studijoje svečiavosi ir pas mus užsukę pagroti užsieniečiai – Roman Flugel, Sascha Funke, „My My“, Dixon, DJ Hell, Kiki, „Booka Shade“ ir kiti. Beje, „Mix Subas“ – tai nuo 2003–ųjų gyvavusios laidos „Subas“ tęsinys. Pavydėtinai ilga ir nuosekli istorija!

„Openairų“ sezonas jau tikrai baigtas, bet bandant prognozuoti ateinančio šeštadienio nuotaiką akivaizdu, kad „Mix Subo“ gimtadienis prilygs mažam, bet triukšmingam festivaliui. Tai bus jau antroji „Opus 3“ gimtadienio savaitgalio naktis, tad jėgų galima ir pageidaujama negailėti. Atėję iki vidurnakčio į puotą bus įleisti nemokamai, vėliau dovanoms „mesis“ po 10 Lt, bet nepavaišinti tikrai neliks.
 

Komentarai
Temos Opium, Muzika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min