Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 30d. 10:00

Palangoje – festivalio „Šeršėliafam“ filmai

Kadras iš Nyderlandų režisierės Dignos Sinke fantastinės dramos „Atlantis“.
Organizatorių nuotr. / Kadras iš Nyderlandų režisierės Dignos Sinke fantastinės dramos „Atlantis“.

Savaitgalį Palangos kultūros centre „Ramybė“ bus rodomi tarptautinio moterų filmų festivalio „Šeršėliafam“, vykstančio jau penktąjį kartą, filmai.

„Šeršėliafam“ tai ne apdovanojimais žymūs filmai, bet įsimenančios ir įdomios istorijos pastaraisiais metais sukurtos režisierių moterų.

„Festivalis auga, o kino pasaulyje keičiasi suvokimas apie kadaise kone išskirtinai vyriška laikytą režisierės profesiją. Moterys į pasaulį paleidžia filmus, kurie pirmiausia įdomūs ne dėl juos sukūrusio žmogaus lyties, o dėl juos visus vienijančio savitumo ir išskirtinio požiūrio“, – įsitikinusios „Šeršėliafam“ festivalio organizatorės.

Palangoje per dvi dienas bus parodyti penki festivalio programos filmai. Šeštadienį, 13 val. – Nyderlandų režisierės Dignos Sinke fantastinė drama „Atlantis“, pasakojanti apie netolimą ateitį ir visuomenę, kurioje kiekvienas atrodo esąs laimingas. Apdovanojimais išsiskiria du ispanių režisierių filmai – Roser Aguilar „Geriausia, ką turiu“ pasakos kaip nuostabu, bet kartu ir sudėtinga, yra kažką mylėti, rodomas 15 val., bei Irene Cardonos „Sužadėtinis Jazminai“, kuriame nagrinėjami santuokos privalumai ir trūkumai – 17 val.

Sekmadienį, 15 val. – subtiliai ir ironiškai pasakojama istorija apie nelaimingai vienas kitą įsimylėjusius draugus švedų režisierės Marijos Blom filme „Įtartina“. 17 val. – prancūzų režisierės Claire Simon komiška drama „Dievo kabinetai“, kurioje netrūksta nei ašarų, nei juoko.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min