Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paremti Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ veiklas telefonu galima iki metų pabaigos

Ona Kolobovaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ona Kolobovaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš kelias dienas įvykusiame Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ paramos koncerte „Degu kaip žvakė“ ne tik spindėjo ryškios klasikinės muzikos žvaigždės, dėmesį „Caritui“ ir paramą jo vykdomoms pagalbos veikloms taip pat išreiškė ir aukščiausi valstybės vadovai – prezidentė Dalia Grybauskaitė bei premjeras Algirdas Butkevičius.

Sveikindama susirinkusius Šv. Kotrynos bažnyčioje, bei LRT tiesioginės transliacijos žiūrovus prezidentė Dalia Grybauskaitė sakė, jog pasitiki „Caritu“ ir palaiko jo vykdomą veiklą „žinau, kad visos aukos per „Caritą“ pasieks tuos, kuriems reikia pagalbos“ – sakė ji.

Šalies vadovė taip pat prisiminė laikus, kai pati nešdavo drabužius ar maisto produktus „Carito“ organizacijai taip prisidėdama prie pagalbos skurdžiai gyvenantiems žmonėms.
Renginio globėjas Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas savo kalboje kvietė kiekvieną būti „Carito“ – „gyvosios meilės“ dalimi kasdienybėje ir rūpintis tais, kurie yra šalia ir laukia dėmesio, rūpesčio bei meilės.

Renginio metu surinkti 68 016 litų bus skirti Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ žvakelių dirbtuvėms ir kitoms organizacijos vykdomoms įdarbinimo bei ugdymo programoms, kurių tikslas – padėti atskirtį išgyvenantiems žmonėms įgyti ar atgauti darbinius įgūdžius. 

„Tas, kuris gauna laimi ir tas, kuris duoda laimi. Ir jei mąstom tokiom sąvokom, tai kas daugiau laimi, mylintis ar mylimasis?“ – klausė arkivyskupas visų susirinkusiųjų. Kviesdamas prisidėti ir daryti gera šalia esantiems arkivyskupas taip pat dėkojo visiems geradariams, kurie yra šalia „Carito“ jau 25 – erius jo veiklos metus ir dalijasi ne tik pinigais, bet ir laiku, rūpesčiu bei meile su visais laukiančiais pagalbos. 

Renginio metu surinkti 68 016 litų bus skirti Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ žvakelių dirbtuvėms ir kitoms organizacijos vykdomoms įdarbinimo bei ugdymo programoms, kurių tikslas – padėti atskirtį išgyvenantiems žmonėms įgyti ar atgauti darbinius įgūdžius.

„Darbas ir galimybė išlaikyti save bei savo šeimą padeda žmogui atgauti pasitikėjimą savimi, orumą. Tuo pačiu tai ir pagalba valstybei bei visuomenei, kuriai nebereikia išlaikyti darbingo amžiaus žmonių mokant jiems pašalpą“ – kalbėdamas apie „Carito“ vykdomų iniciatyvų reikšmę sakė organizacijos paramos ir komunikacijos skyriaus vadovas Tomas Maknickas.

„Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ bendruomenės vardu noriu padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio koncerto: nuostabiems solistams, Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, kameriniam chorui „Aidija“, renginio transliuotojui LRT, mūsų informaciniams partneriams, kurių dėka žmonės sužinojo apie koncertą ir mūsų veiklas, visiems rėmėjams, teikusiems savo paslaugas nemokamai ir labiausiai tiems, kurie buvo kartu gyvai ar prie televizijos ekranų ir išreiškė savo paramą tam, ką mes darome. Ačiū jums visiems“ – sakė „Carito“ atstovas. 

Norintys paremti Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ vykdomas veiklas gali tai padaryti net ir praėjus paramos koncertui. Iki gruodžio 31 dienos galima skambinti arba siųsti trumpąsias žinutes numeriu 1490, auka 5 Lt arba pervesti norimo dydžio auką svetainėje www.vilnius.caritas.lt 

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – viena didžiausių paramos organizacijų Lietuvoje. Per metus prašydami įvairios pagalbos organizacijos centruose apsilanko daugiau kaip 67 tūkstančiai žmonių. Vilniaus arkivyskupijoje pagalba teikiama vaikams, šeimoms, seneliams, benamiams, kaliniams, priklausomiems asmenims, gatvės jaunimui, vienišoms mamoms, ilgalaikiams bedarbiams, pabėgėliams bei visiems išgyvenantiems dvasinį ar materialinį skurdą ir atskirtį. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min