Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodoje Kaune pristatomi būsimųjų verslininkų tapybos darbai

M.Kemzūra „Didinga nežinia“
ISM nuotr. / M.Kemzūra „Didinga nežinia“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Irenos Mikuličiūtės meno galerijoje Kaune išsirikiuos kiek neįprasta paroda. Kūrinių autoriai – ne profesionalūs dailininkai, o ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentai – būsimieji verslininkai, ekonomistai, finansininkai.

Eksponuojami studentų darbai, sukurti universitete dėstomo kurso „Abstrakcijos ir realybės“ metu, simbolizuoja vaizduotės galią, atskleidžia autentišką jauno žmogaus žvilgsnį į aplinką ir joje vykstančių reiškinių interpretacijas.

„Vienas iš studentų meninės kūrybos tikslų yra meno pažinimas, kitas – autoriaus pažadinimas savyje, o trečias – komunikacija. Visi tikslai padeda intensyviau integruotis į informatikos amžiaus kultūrinę erdvę“, – akcentuoja ISM Meno studijos vadovas Edmundas Brazauskas. Jo manymu, teptukas, patekęs ne į dailės, o vadybos, ekonomikos studentų rankas, išlaisvina juos iš mąstymo barjerų, o žiūrovui įteikia netipinės parodos atradimo džiaugsmą.  Paroda veiks iki rugsėjo 12 d.

Meno studijos kursas „Abstrakcijos ir realybė“ – vienintelis tokio pobūdžio kursas Lietuvos universitetuose. Pasak E.Brazausko, universitetas turėtų suteikti studentams kuo daugiau raiškos būdų, o menas – vienas iš jų. Šiuo saviraiškos integravimo į verslo studijas būdu susižavėjo Liublianos universiteto dėstytojai, kurie pareiškė norą bendradarbiauti su ISM Meno studija. Tokį kursą Meno studijos vadovas E.Brazauskas  trečius metus  pagal mainų programą dėsto ir Stralsundo taikomųjų mokslų universitete Vokietijoje.

Galerijos šeimininkės Irenos Mikuličiūtės interesas nemokamai atverti savo galerijos patalpas ne  tik meno, bet ir socialinių mokslų studentams  rodo nestandartinį požiūrį į eksperimentus.

„Aš domiuosi dailės edukologija, švietimu, čia pat, prie mano galerijos veikia dailės studija, kurios mokymo metodiką įvertino akademikas Algirdas Gaižutis, hab. dr. Gediminas Merkys. Matau prasmę rengdama jaunimo parodas, eksponuodama moksleivių ir studentų kūrybą. Tai sena galerijos tradicija, kuri tikiu, atveria sienas daugeliui gaivių, netikėtų atradimų“, – tikina I.Mikuličiūtė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min