Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per didžiąsias metų šventes – Vanago ir Drobiazko dovana

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko
Organizatorių nuotr. / Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko
Šaltinis: 15min
0
A A

Garsiausia visų laikų Lietuvos čiuožėjų pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šiemet vėl džiugins dailiojo čiuožimo gerbėjus – per didžiąsias metų šventes Lietuvoje bus surengti net keturi „Liepsnojančio ledo“ šou pasirodymai.

Dailiojo čiuožimo šou, kuriuose bus pristatyta visiškai nauja programa, gruodžio 27 d. vyks „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose, gruodžio 28 d. „Cido arenoje“ Panevėžyje, gruodžio 29 d. „Sporto halėje“ Kaune ir gruodžio 30 d. „Utenos pramogų arenoje“ Vilniuje. Bilietus jau platina BILIETAI LT.

Grandioziniuose renginiuose mūsų žiūrovų laukia nauja programa ir geriausių pasaulyje dailiojo čiuožimo meistrų pasirodymai. P.Vanagas ir M.Drobiazko visuomet siekia novatoriškumo, vengia pasikartojimų, todėl ir šiemet mūsų žiūrovų laukia išskirtinis reginys: publika išvys visiškai naują ledo šou programą, aukščiausio lygio pasirodymus atliks visame pasaulyje garsūs dailiojo čiuožimo meistrai.

Pernai Lietuvoje vykę „Liepsnojančio Kalėdų ledo“ pasirodymai buvo skirti P.Vanago ir M.Drobiazko 20-ojo šokių ant ledo jubiliejaus proga. Žiūrovus savo meistriškumu džiugino 2008-ųjų Europos dailiojo čiuožimo čempionas Tomaszas Verneris, Turino Olimpinių žaidynių nugalėtojai Tatiana Totmianina ir Maximas Marininas, „US Open“ čempionė Rory Burghardt ir daugelis kitų elitinių sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. „Liepsnojančio Kalėdų ledo 2008“ šou sulaukė tokio didžiulio žiūrovų susidomėjimo, kad buvo surengti net trys papildomi pasirodymai.

Nuo 2002-ųjų organizuojamus ledo šou „Ledo žvaigždės“, „Misterija”, „Liepsnojantis Olimpo ledas“, „Liepsnojantis čempionų ledas“, „Skating Champions European Tour“ ir „Dreams on Ice“ matė dešimtys tūkstančių dailiojo čiuožimo gerbėjų. Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko šou sulaukė milžiniško populiarumo ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje. Turo po Europą metu ryškiausių viso pasaulio ledo žvaigždžių pasirodymai buvo surengti Lenkijoje, Estijoje, Vokietijoje, Latvijoje ir Austrijoje.

Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko dailiojo čiuožimo šou „Liepsnojantis ledas“ gastroles Lietuvoje organizuoja pirmaujanti Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos www.makroconcert.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min