Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plauks 1000 laivų

Plauks 1000 laivų.
„15min“ nuotr. / Plauks 1000 laivų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilniečiai šį šeštadienį, gegužės 16-ąją, taps kasmetinės Vilniaus „Tūkstančio laivų regatos“ liudininkais. Neries upe plauks galybė laivų ir laivelių, plaustų ir baidarių. Renginio šūkis „1000 metų – 1000 laivų!“.

Kiekvienas laivas regatoje -bus skirtas vieneriems Lietuvos istorijos metams pažymėt, o laivo įgula taps pasirinktų Lietuvos istorijos metų simbolinė globėja.

„Tūkstančio laivų regatoje“ gali dalyvauti visų tipų ir konstrukcijų laivai: baidarės, kanojos, akademinės valtys, kitos irklinės valtys, luotai, vandens dviračiai, geldos, plaustai, savadarbės irklinės priemonės – visa, kas laikosi ant vandens ir varoma žmogaus raumenų jėga. Tai įspūdingas reginys žiūrovams, susirinkusiems ant Neries krantinių, tiltų ir į aikštę prie Baltojo tilto, o regatos dalyviams nepakartojama proga dalyvauti istorijoje ir patiems ją kurti. Kita tokia proga bus tik po tūkstančio metų. Dalyvauti kviečiami visi, mėgstantys turistauti ir irkluoti, ir mėgėjai, ir sportininkai.Po įspūdingų vikingų ir drakonų laivų startų į žygį bus išlydėtos ir etnografines burvaltes, kurios tris savaites Nerimi – Nemunu keliaus į Klaipėdą. Žygeiviai gabens sveikinimo laiškus Neries ir Nemuno pakrančių miestų ir miestelių gyventojams, o viso renginio kulminacija – universitetų irkluotojų komandų regata vikingų laivais. Jų vairininkai bus universitetų rektoriai.

Daugiau informacijos www.neriesregata.lt
 

Temos Regata, Plaukimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min