Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po Lietuvą keliauja egzotiška muzikinė programa „Afrika“ (video)

Tomo Dobrovolskio ir afrikiečio Plazi Halaoui muzikinė premjera „Afrika“
Organizatorių nuotr. / Tomo Dobrovolskio ir afrikiečio Plazi Halaoui muzikinė premjera „Afrika“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį, kovo 27 d., 18 val. kultūros centre „Garsas“ bus pristatoma Tomo Dobrovolskio ir afrikiečio Plazi Halaoui muzikinė premjera „Afrika“. Šis projektas – tai nauji egzotiški instrumentai, nauji garsai, naujos Tomo Dobrovolskio ir Plazi Halaoui (Togo Respublika, Pietvakarių Afrika) autentiškų afrikietiškų kompozicijų aranžuotės amžinai saulėtos Afrikos temomis.

„Po Afriką keliauju mintimis. Savo vaizduotėje tapau Afrikos paveikslą gamtos vaizdų, ritmo, šokio, ritualų, garsų potėpiais. Tai mano muzika. Tai mano iliuzija ir tai – mano Afrika. Įsivaizduojama Afrika“, – tokiais žodžiais savo projekto koncepciją pristato lietuvis muzikantas ir kompozitorius Tomas Dobrovolskis.

„Man bendradarbiavimas šiame projekte yra labai netikėtas ir labai įdomus, – sakė Plazi Halaoui, į Lietuvą atvykęs iš Togo Respublikos, esančios pietvakarių Afrikoje. – Muzikuodami kartu, atrandame naujų ir labai įdomių sąskambių, todėl tiek mūsų abiejų originalios kompozicijos, tiek ir autentiškos dainos iš mano šalies suskamba naujai, labai įdomiai, netikėtai.“

Vakaro atmosferą sušildys Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos perkusininkų grupės pasirodymas (muzikos ritmikos vadovė Aldona Mikolaitienė, meno vadovas Tomas Dobrovolskis), parengta vaizdinė informacija apie naujuosius mokyklos likimo draugus mokykloje „Mažoji uola“ (Nairobi) ir akimirkos iš „Nafsi Acrobats Afrika“ viešnagės Panevėžyje.

Bilietus galima įsigyti kultūros centro „Garsas“ bei „BILIETAI.LT“ bilietų kasose.

Kiti koncertai Lietuvoje:

  • Kovo 28 d. (šeštadienis) 18 val. Šiaulių arenos mažoje koncertų salėje (Jono Jablonskio g. 16, Šiauliai);

  • Balandžio 1 d. (trečiadienis) 18 val. Anykščių koplyčioje (Vilniaus g. 36, Anykščiai);
    Bilietus galėsite įsigyti renginio vietoje valandą prieš koncertą.

  • Balandžio 2 d. (ketvirtadienis) 18 val. Radviliškio miesto kultūros rūmuose (Maironio g. 10, Radviliškis); Bilietus galėsite įsigyti renginio vietoje valandą prieš koncertą.

  • Balandžio 8 d. (trečiadienis) 18 val. VDU Didžiojoje salėje (Kristijono Donelaičio 58 - 3, Kaunas). Bilietus galėsite įsigyti renginio vietoje valandą prieš koncertą.

  • Balandžio 15 d. (trečiadienis) 17 val. Zarasų kultūros centre (Vytauto g. 1A/2A, Zarasai)

    VIDEO: Djambe Solo by Tomas Dobrovolskis
Komentarai
Temos Afrika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min