Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Poetiškas gitaros monologas

Igor Dedusenko
Organizatorių nuotr. / Igor Dedusenko
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors gitara neretai asocijuojasi su roku arba temperamentinga ispanų, lotynų ar portugalų muzika, rugsėjo 29 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje ji prisistatys kaip delikati ir švelni klasikinių melodijų atlikėja.

Būtent taip šis instrumentas skamba Igorio Dedusenko rankose. Jaunas, neįtikėtinų gabumų virtuozas, pasineria į klasikos šedevrus lyg į nuotykių jūrą, kiekvieną niuansą išgyvendamas visa savo esybe, teigiama išplatintame pranešime.

Igoris Dedusenko yra laimėjęs dvylika konkursų – tai didžiulis skaičius tokiam jaunam atlikėjui. Muzikinėse varžybose jis dalyvauja nuo mažumės: įkvėptas pasikartojančios sėkmės, jo talentas augo publikos bei tarptautinių žiuri akyse. Neieškodamas šlovės, nesivaikydamas garbingų regalijų, jis paprasčiausiai trokšta groti ir jaučiasi laimingas scenoje. Ką groti – padiktuoja intuicija, kur groti – atsitiktinumas, o kaip groti – pasako guvus muzikinis intelektas ir publikos atliepis. Tokiu būdu, tiesiog nuoširdžiai besimėgaudamas galimybe muzikuoti, jis pamažu tampa tikra tarptautinio lygio žvaigžde.

Šį kartą Vilniaus publikai skambės A. Piazzollos, A. Tansmano, J. Morelio, D. Asimovičiaus kūriniai – turtingas asorti iš argentiniečių, lenkų ir baltarusų muzikos. Žinoma, juos skiria stilistika, tautinio folkloro įtakos bei kompozicinio braižo savitumai, tačiau kiekvienas taktas bus išpildytas taip, kaip gali pagroti tik I. Dedusenko.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min