Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 23d. 12:54

POP UP galerijoje – Vokietijoje kuriančio lietuvių menininko Kęstučio Svirnelio kūryba

Kęstutis Svirnelis
POP UP galerijos nuotr. / Kęstutis Svirnelis

Penktadienį, 19 val. grupė Young Poor Artists, kviečia į Vokietijoje gyvenančio ir kuriančio lietuvių menininko Kęstučio Svirnelio parodos atidarymą POP UP Galerijoje, prekybos centre GO9 (Gedimino pr. 9). Renginio metu skambės Vytauto Juozėno, kitaip žinomo 6P3S" pseudonimu, muzika.


Kęstutis Svirnelis (g. 1976) – menininkas, skulptorius gyvenantis ir kuriantis tarp Lietuvos ir Vokietijos. Svirnelio kūryboje bene svarbiausios temos – absurdo bei svetimybės, tad jo kūryboje nuosekliai naudojamos sintetinės ir nepastovios formos medžiagos, nebenaudojami, savo funkciją praradę daiktai. Menininkas savo kūryba aktyviai komentuoja politines bei socialines aktualijas, nebijo aiškiai dėstyti savo nuomonės, o žiūrovą nuolat užklausia. POP UP Galerijoje Kęstutis Svirnelis pristatys rinktinius savo kūrinius.

Plėtodamas viešas, bendražmogiškas temas, menininkas siekia kuo labiau (ar net tiesmukiau) įtraukti žiūrovą į ekspoziciją. Svirnelis, žinomas savo kinetiškomis, interaktyviomis skulptūromis, išnaudoja aktyvią parodos lankytojo žiūraą ir leidžia jai perkeisti žiūrėjimo objektą – kūrinį.

Kūrėjas aktyviai eksponuojamas Lietuvos ir tarptautinėje scenoje, meno mugėje ArtVilnius’13 Kęstučio Svirnelio instaliacija „Senis besmegenis” buvo apdovanota kaip geriausia mugės skulptūra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min