Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiaroji „KIWI nostalgia“ grįžta su nauja jėga ir 2002-ųjų skambesiu

Mindaugėlis
iš klubo archyvo / Mindaugėlis
Šaltinis: 15min
0
A A

Neseniai vienerių metų gimtadienį atšokęs Klaipėdos naktinis klubas „Kiwi“ nupučia dulkes nuo vieno iš sėkmingiausių klubo renginių ciklo. Šį šeštadienį (spalio 23 d.) dviguba jėga uostamiestį vėl sudrebins „KIWI nostalgia“ naktis. Savaitgalį griaudės publikai gerai pažįstami ir šokių muzikos klasika vadinami kūriniai iš 2002 –ųjų metų, kuriuos nostalgiškiems melomanams dovanos klubo rezidentai Manchini ir Uncle Roll, gerai uostamiesčio publikai pažįstamas kaunietis Martynas M bei Klaipėdos didžėjų tėvų tituluojamas Mindaugėlis.

„KIWI nostalgia“ naktis šį kartą duoklę atiduos 2002 m. Laikotarpiui, kai ES šalys pradėjos atsiskaitinėti eurais,  Lietuvoje prezidento rinkimus laimėjo Rolandas Paksas, o viso pasaulio klubinėtojai  šoko pagal progressive house ir tribal ritmus. Kam yra žinomi tokie vardai, Kaip Sasha  ar Jonh Digweed puikiai supranta proggresive house priešistorę. O naujajai kartai, tam, kad suprasti šį stilių, reikėtų prisiminti Nick Warren, Dave Seaman ir Deep Dish radijo stotyse grojusius hitus. Visiems, kuriems nostalgiškus prisiminimus sukelia šių atlikėjų kūriniai, neteks ilgai ir nuobodžiai stovėti prie baro laukiant savo mėgstamo ritmo. 

Pasak vieno iš šeštadienio tylos sprogdintojų Mindaugėlio, 2002 m. yra tikroji klubinės kultūros Lietuvoje pradžia, kai žmonės pradėjo suprasti, kas yra aukštos klasės šokių muzikos vakarėliai, o Lietuvą su malonumu pradėjo lankyti  žinomi visame pasaulyje didžėjai:
„Tais laikais susiformavo visa klubinė kultūra Lietuvoje. Būtent tuo laikotarpiu atsirado žmonių, kurie atsinešė naujų idėjų bei pradėjo formuotis Anglijos bei Ibizos klubų tendencijos mūsų šalyje. Beje būtent tais laikais susiformavęs klubinėtojų branduolys iki šiol šturmuoja naktinius klubus. Vyrauja nuomonė, kad to laikotarpio klubinės kultūros gerbėjų ratas labai sumažėjo, bet aš su tuo nesutinku. Tie žmonės judėjo klubuose tada ir juda juose iki šiol.“ – teigė „BeFree“ komandos narys.

Pasiruošimas „KIWI nostalgija“ vakarėliui taip pat pareikalavo papildomo darbo. Mindaugėlio teigimu, jam per labai trumpą laiką reikėjo perklausyti savo daugiatūkstantinę plokštelių fonoteką, tam, kad atsirinktų tik geriausius, tą laikotarpį atspindinčius kūrinius. Tačiau pirmasis kūrinys, kuriuo prasidės Lietuvos šokių muzikos veterano pasirodymas jau žinomas:
„Dėl įtempto grafiko turėjau per labai trumpą laiką perklausyti savo fonoteką, kurią sudaro apie keli tūkstančiai plokštelių. Šiuo metu turiu atsirinkęs  500 plokštelių, iš kurių ir skambės kūriniai per „KIWI nostalgia“ naktį.  O pradėti savo pasirodymą ketinu su vieno iš savo geriausių draugų Luis Paris kūriniu „Blue“. Šį kūrinį yra atlikęs ne vienas pasaulinio garso didžėjus. Manau tai yra tinkamiausias kūrinys pradėti į 2002 m. grįžtančiame vakarėlyje“. – įspūdžiais iš pasiruošimo darbų dalinosi Mindaugėlis.


Įtemptai „KIWI nostalgia“ nakčiai ruošiasi ir kiti šokių aikštelių valdytojai Martynas M, Uncle Roll ir Manchini. Prie nostalgiją keliančios muzikos, šeštadienio renginio vaizdą klube kurs įpūdingas profesionalių oro akrobačių pasirodymas su specialia renginiui skirta programa.


Visą naktį skambėsiantis geriausi 2002 m, šokių muzikos hitai ir nesustojantis judesys ir ekstremalus vaizdas – tai viskas, ko reikia gerą skonį turinčiam klubinėtojui.  Kaip teigia, „Kiwi“ klubo atstovai, praleisti šio vakaro tikriems šokių muzikos gerbėjams, tiesiog, negalima, nes kitos „KIWI nostalgia“ nakties gali tekti palaukti ne vieną mėnesį. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min