Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prasidėjo registracija į Lietuvos „beatbox“ čempionatą

Beatbox  čempionatas
„Beatbox“ čempionatas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos padangėje prasideda unikalus renginys, skirtas 5-ajam hiphopo elementui – „beatbox“. Būtent taip vadinama iš burnos išgaunama muzika, kuri per pastaruosius 30 metų pasklido po visą pasaulį.

„Beatbox“ atlieka paprasti žmonės įvairiausiais stiliais nuo drum‘n‘bass iki regio. Gatvėse, radijuje, televizijoje – dabar visur galima išgirsti šį įvairių garsų mišinį. Nors niekas to nemoko mokyklose, žmonės besipraktikuodami patys gali išgauti būgno, bosinės gitaros ar sukiojamos vinilinės plokštelės garsus. Visa tai dar vadinama vokalinės perkusijos menu, beatboxingu ar human beatbox. Pas mus ši pramoga sulaukė ir savo dienos – pristatomas Lietuvos „beatbox“ čempionatas. Vilniaus klube rudenį vyks tikra fiesta, o dalyvių registracija prasideda nuo rugpjūčio 16 d. puslapyje www.beatboxcemp.lt .

Kviečiami visi žmonės, nebijantys scenos ir sugebantys beatbox‘inti. Renginio komisija įvertins dalyvių pasirodymus, o pačius geriausius gausiai apdovanos. Visų paslapčių renginio organizatoriai dar neišduoda, tačiau pirmiausia kviečia registruotis dalyvius, kuriu skaičius neribojamas. Pagal Lietuvos čempionato taisykles iš pirmojo atkrintamojo etapo toliau pateks 12 geriausiai pasirodžiusių dalyvių ir tęs kovą.

Visa informacija bus skelbiama specialiame puslapyje www.beatboxcemp.lt bei tinkle „Facebook“. Organizatoriai ragina visus žmones, turinčius draugų ar pažįstamų, kurie tuo užsiima, padrąsinti ir pakviesti dalyvauti, nes tik tokiu būdu mes tobulėsime ir eisime į priekį.

Daugiau informacijos bei registracijos sąlygos puslapyje www.beatboxcemp.lt 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min