Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Projektas „Vasarokime su knyga“ baigsis poezijos švente

Pilnas gerbėjų Mokytojų namų kiemelis
Tomo Balžeko nuotr. / Pilnas gerbėjų Mokytojų namų kiemelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį trečiadienį, rugpjūčio 26 d., baigsis Vilniaus mokytojų namuose visą vasarą rengtas literatūrinis projektas „Vasarokime su knyga”.

Paskutinę dieną vyksiančioje mažojoje knygų mugėje bus dar daugiau knygų nei ankstesniais trečiadieniais: nuo naujausių šalies leidyklų įvairių leidinių iki privačių asmenų į mugę atneštų jau skaitytų knygų. Čia pat jau galima įsigyti ir daugumą išleistų vadovėlių, pratybų sąsiuvinių, kontūrinių atlasų, kitos, mokslo metams reikalingos literatūros. Kaip įprastai, visos knygos mugėje kainuos pigiau.

Projekto kultūrinė dalis prasidės 17.30 val. poeto Vlado Braziūno skaitymais iš naujausių jo  knygų „Saula prė laidos“, „Priedainė“ ir kt. Skaitys autorius ir saksofonininkas Petras Vyšniauskas. Vakare taip pat dalyvaus dainininkė Veronika Povilionienė.

Po valandos, 18.30 val., vakaronėje „Poezija bet kokiu laiku...“ savo kūrybą skaitys poetai Jonas Strielkūnas, Marcelijus Martinaitis, Ineza Juzefa Janonė, Rimvydas Stankevičius, Donatas Petrošius. Gitara gros Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivis Simonas Bušma, Saulius Jegelevičius. Vakaronę ves literatūros kritikas Valentinas Sventickas.

Vilniaus mokytojų namų organizuotas literatūrinis projektas „Vasarokime su knyga“ vyko visą vasarą, kiekvieną trečiadienį. Be mažųjų knygų mugių, čia buvo pristatomi vasaros metu leidyklų išleistos naujos knygos, surengtas vakaras-koncertas S. Gedos atminimui ir kiti renginiai. Panašų projektą Vilniaus mokytojų namai žada vykdyti ir kitais metais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Poezija
Parašykite atsiliepimą apie 15min