Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 31d. 21:34

Provokuojantis „POP UP Galerijos“ parodų ciklo uždarymas

Renginio akimirka
15min.lt nuotr. / Renginio akimirka

Penktadienį „Young Poor Artists“ organizuotoje „POP UP Galerijoje“ buvo atidaryta paskutinė šios galerijos paroda. Dariaus Šidlausko, veikiančio po SD Drua slapyvardžiu, parodos atidarymo metu, atliktas pasirodymas, griausmingai vainikavo 12 parodų ir pasirodymų ciklą, kuris truko visą gegužės mėnesį.

Galerijos erdvė buvo užpildyta naujais ir jau rodytais menininko kūriniais. Bendra parodos atmosfera bylojo apie naują menininkui būdingą provokacijos bangą. Galerija pasitikdavo žiūrovą šiukšlių konteinerių alėja, kuriuose skambėjo visų valstybių himnai. Pasak menininko, valstybinės sienos, skaldančios pasaulį, yra globalių problemų pagrindas. Menininkas kalba apie antinacionalizmą, antirasizmą, bei taiką tarp tautų.

Specialiai iš Vokietijos į „POP UP Galeriją“ atvykęs SD Drua, atidarymo metu pristatė netikėtą ir įspūdingą, improvizuotą performansą. Kartu su apdailininku Mantu Kesyliu, menininkas atliko antiteroristinį performansą, kalbantį apie dviejų skirtingų polių kovos beprasmybę.

„POP UP Galerijos“ organizatoriai atidarymo metu dėkojo visiems susirinkusiems ir visą mėnesį sekusiems galerijos veiklą.

Paklausus „Young Poor Artists“, ar planuojama tęsti galerijos veiklą „pop-up“ principu, novatoriškieji ir drąsių sprendimų nestokojantys Young Poor Artists vienareikšmiškai atsakė teigiamai. Kaip nurodo galerijos pavadinimas, galerija atsidarys kažkada, kažkur ir kitokiomis aplinkybėmis, su kitokiomis idėjomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min