Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Raganiukės teatre“ netyla vaikų juokas po premjeros „Šmurliuko nuotykiai“

Premjera „Šmurliuko nuotykiai“
Irmanto Sidarevičiaus nuotr. / Premjera „Šmurliuko nuotykiai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį „Raganiukės teatre“ nesisklaidė nekantrumo ir nežinomybės debesėliai. Kas gi tas Šmurliukas? Kur jis gyvena ir ką veikia?.. Ne visi vaikai žinojo Šmurliuką, bet visi norėjo su juo susipažinti!

Pažintis su linkmu ir šiek tiek keisto būdo Šmurliuku pagaliau įvyko. Kiekvienas žiūrovas tapo draugu su scenoje pokštus krėtusiu Šmurliuku. Ne tik sužinojo jo vardą, pamatė jį, bet ir leidosi į vieną didžiausių gyvenimo nuotykių – geriausio draugo paiešką.

Būti vienam nėra taip jau ir nuobodu, ypač jei esu Šmurliukas. Tačiau sutikti kitą, dažniausiai netgi labai skirtingą nei esi, su juo susipažinti, po to susidraugauti ir išsaugoti pašėlusiai nenuspėjamą draugystę gali būti įdomiausias gyvenimo nuotykis.

Garsiai salėje skambėjo žiūrovų juokas, dar garsiau plojimai! „Raganiukės teatro“ premjera vaikams apdovanota gražiausiom pavasario gėlėm, o režisierius V. Mikalauskas bei aktoriai nuoširdžiausia vaikų padėka.

Nenusimink, jei dar nesusipažinai su Šmurliuku. „Raganiukės teatre“ spektakliai vyksta kiekvieną savaitgalį, dideliam ir mažam tinkamu laiku. O Šmurliukas čia pasirodys dar ne kartą, nes juk jis nori turėti daugiausiai draugų. Spektaklį „Šmurliuko nuotykiai“ bus galima pamatyti gegužės 8 ir 30 dienomis „Raganiukės teatre“, S.Stanevičiaus g. 24, Vilnius. Daugiau informacijos galite rasti teatro interneto svetainėje www.raganiuke.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min