Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Raganiukės“ teatras kviečia: Kapitonė Monika Medūza Mops

Raganiukės teatras
Raganiukės teatras / „Raganiukės“ teatras
Šaltinis: 15min
0
A A

Jūromis plaukia niūrus ir tamsus laivas... Jūreiviai pasakoja, kad tai pats vaiduokliškiausias laivas, koks tik kada plaukiojo jūromis...

Bet juk jūreiviai taip retai sako tiesą! Nepatrauklios išvaizdos laive dirba šauniausia ir labai linksma įgula, o jam vadovauja Kapitonė Monika Medūza Mops, kurios mėgstamiausias žaidimas yra piratavimas. Monika – tikra piratė: juodas raištis akiai užsirišti, kardas, ilgaauliai jūreiviški batai, kepurė su kaukole ir sukryžiuotais kaulais, marga piratiška kaklaskarė ir.. ant peties tupinti višta, vardu Polė.

Šimtas neklaužados kapitonės ir jos įgulos nuotykių aprašyta V.French ir Ch.Fisher knygoje „Kapitonė Monika Medūza Mops“. O šį savaitgalį vaikų laukia vienas smagus nuotykis su piratais „Raganiukės“ teatre.

Muzikinis spektaklis vaikams „Kapitonė Monika Medūza Mops“ jau šį šeštadienį, rugpjūčio 7 dieną, 19 valandą „Raganiukės“ teatre, S.Stanevičiaus g. 4! Kartu išplauksime į jūrų platybes ieškoti lobio ir kautis su suktais blogiukais. Sužinosime, kodėl reikia būti teisingam ir sąžiningam. O svarbiausia, kad išmoksime piratų kodeksą!

Atrodo, jau pats laikas leistis į jūras plėšti grobio...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min