Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 3d. 11:12

Rūtos Butkus šokio teatro spektaklis „5 g vilties“ – apie absurdišką norą tikėti

Spektaklis "5 g vilties"
Šokio teatro "comma8" nuotr. / Spektaklis „5 g vilties“

Spalio 10 d., ketvirtadienį, Menų spaustuvėje, Vilniuje, įvyks naujai įsikūrusio šokio teatro „comma8“ spektaklis „5 g vilties“ (choreografė Rūta Butkus).

Dviems šokėjams ir pianistui skirtame kūrinyje nagrinėjama žmogaus būties tema. Pasitelkdama S. Rachmaninovo emocijas ir D. Charmso „Pasaulį“, choreografė Rūta Butkus kalba apie iracionalų ir ironišką vilties troškimą bei absurdišką norą tikėti.

Praėjusių metų gruodį publikai pristatytas spektaklis šį kartą gimsta dar kartą kartu su nauju šokėju iš Lenkijos – Konradu Jan Szymanskiu.

Konradas – po visą Europą gastroliuojantis menininkas ir keliautojas, išmaišęs Indiją ir Himalajų kalnus. Po sėkmingo ir kritikų išgirto pasirodymo R. Butkus spektaklyje „Pamestos akys“ šokėjas sugrįžta į Lietuvą tęsti kūrybinio bendradarbiavimo su šokio teatru „comma8“.

Choreografės R.Butkus įsteigtas šokio teatras „comma8“ formuoja naują, būtent šokio teatro kryptį, kuri savo koncepcija yra artima performansų menui. Tai – grynojo šokio dažnai atsisakanti judesio dramaturgija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min