Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 10d. 15:00

Savaitgalį „Kiwi“ – pripažintas skambesys ir ritmas

Marius Ivanoff
Organizatorių nuotr. / Marius Ivanoff

Gegužės 15d. Marius Ivanoff grįžta į uostamiestį su vakarėliu „Made In LT“. Klubinėtojų gerai vertinamas ir Klaipėdai ypač gerai pažįstamas Marius savo pasirodymu primins tikrą senąją klubinę aurą.

Dar vienas vakaro svečias – Dj Sat, žinomas kaip Deep Frequency šeimos narys. Draugus klube priims ir talkins ritmo salės vadas – Uncle Roll, ir melodijos salės meistras – DruGys, teigiama pranešime spaudai.

Daug rašyta, daug pasakota apie šį neeilinio garso Lietuvos dj Marių Ivanoff, todėl šiandien galima rasti ne vieną epitetą ar užrašą prie atlikėjo: „promouteris“, renginių organizatorius, rezidentas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klubų bei radijo laidų. Grojantis daugiau nei dešimt metų Marius Ivanoff – puikiai pažįstamas nors kiek klubiniu gyvenimu besidominčiam „klaberiui“. Marga atlikėjo praeitis yra puikiausias įrodymas, kad tai žmogus, kuris puikiai jaučia ir gyvena muzika. Malonumą teikiantis darbas prie pulto, nuolatiniai pasirodymai, kartais net po septynis kartus per savaitę, Marių pavertė plokštelių „sukiojimo“ meistru bei išugdė precizišką miksavimo techniką.

Galima drąsiai teigti, kad ilgalaikis triūsas nenuėjo veltui ir yra puikiai vertinamas žmonių, mylinčių šokių muziką. Plokštelių sukiojimo virtuozo solo pasirodymai visuomet sutraukią didžiules žmonių minias Lietuvoje ir Latvijoje. O bendri pasirodymai su Mindaugėliu, grojant „back to back“ stiliumi, sulaukė melomanų pripažinimo net Japonijoje. Kultiniu tapęs duetas, „elektroninės šokių muzikos vunderkindai“, prie klubo pulto sugeba skleisti išskirtinę energiją, todėl yra vertinami klausytojų ir turi nemažą ratą gerbėjų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Per paskutinius 10 metų Marius Ivanoff apšildė didelį pasaulinių Super Star Dj’u būrį: Sasha , Steve Lawler, Sander Kleinenberg, Anthony Pappa, 16 Bit Lolitas, Hybrid, Nick Warren , James Zabiela , Luke Chable, Dave Seaman, Omid 16 B, X–press 2, Sandy Rivera, Boris Dlugosh, Matthew Dekay, Danny Rampling, Kosheen, Pete Heller, Wally Lopez, Lee Burridge, Circulation, Smokin Jo, Jimmy Van M, Paul Rogers, Add 2 Basket, Scarlet Ettiene, ir dar daugelį kitų… Visa ši „puokštė“, neeilinio garsumo žvaigždžių, įrodo, kad ne veltui plokštelių meistras buvo net septynis kartus tituluotas kaip geriausias Lietuvos dj.

 
Temos: 1 „Kiwi“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min