Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį klube „Kiwi“: užtaisas aštrių diskotekų mėgėjams

„The Sneekers“ atvyksta į KIWI
Organizatorių nuotr. / Klube „Kiwi“ žadamos linksmybės iki paryčių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Triukšmingai ir su pilnu būriu draugų paminėję savo vienerių metų gimtadienį, „The Sneekers“ gegužės 1d. atvyksta į KIWI pasidalinti įspūdžiais ir dovanomis. Svečiams draugišką atmosferą kurs ir palaikys klubo rezidentai: Uncle Roll ir DruGys.

Du bendraminčiai

Ne dvyniai ir net ne broliai, o tik tokio pat požiūrio į muziką, bendrų muzikinių interesų ir vizijų turintis duetas, kilęs iš Panevėžio. Vaikinai 2009 kovo 6 dieną įsiveržė į mūsų ausis su debiutiniu darbu „POP (You Got It)“, įrašytu kartu su „Freaks On Floor“ vokalistu Justu. Netrukus po to sekė gyvas pasirodymas, kuris neleido užmiršti naujokų. Buvusioje Tauro gamykloje, pogrindžio festivalyje „Blitzkrieg“, „The Sneekers“ sutrenkė savo pirmąjį live'ą. Ši vieta giliai „įsirėš“ į dueto muzikinę istoriją, nes čia jie įrodė, kad gali daugiau. Po to sekė vis didesnės „minios ausų“, kurioms „sintezatorių laužytojai“ pasirodė gyvai. Viena iš jų – didžiausias festivalis Lietuvoje – „Be2gether“, Norviliškėse. Į kurį gavę kvietimą, buvo džiugiai nustebinti ir patys atlikėjai.

Duetui dar tik vieni metai, tačiau tikrai ne naujokai muzikos pasaulyje. Kaip patys sako, – „..žvilgtelėjus atgal, į praėjusius metus, dėl jų – tikrai negėda.” O tikrai ir neturėtų, nes ne kiekvienas, šviežiai pasirodęs duetas, gali pasigirti, kad gali išgirsti „BBC Radio1“ grojant savo kūrinius.

Pilni muzikinių planų

Praėjusiais metais ryškiausiai sužibėję Lietuvos dj padangėje, „The Sneekers“ – pilni muzikinių planų. „Net šeši realyzai nusimato skirtingose įrašų kompanijose: vokiečių leidybinė kompanija planuoja išleisti debiutinį mūsų darbą „POP (You Got It), britų leidybinė kompanija – „Sexy disco“, nesenai padarėm remiksą grupei „The Unit“, kuris bus išleistas net plokštelėj, kartu su kitais bus ir mūsų mėgiamų atlikėjų, tokių kaip Alexader Robotnik ir kt. Tai bus pirmasis mūsų realyzas išleistas pokštelėjo, todėl jo labai laukiam. Toliau, norim paruošti naują „The Sneekers“ live‘ą, vasarą planuojam kelionę į Angliją, kur turim daug kvietimų koncertuoti bei apsilankyti pas draugus,“ – pasakoja ir planais dalijasi vienas iš narių, Evaldas.

Ne sportbačiai

Dj komandos pavadinimas „The Sneekers“ skamba labai panašiai kaip angliškai – sportbačiai (sneakers). Tačiau atlikėjai prisipažįsta, rinkdamiesi pavadinimą nenorėjo, kad jis kažką reikštų ar asocijuotųsi su kažkuo. „Jeigu sportbačiai – tai gerai, nes mes patys savęs be jų neįsivaizduojam,“ – su šypsena į šį sutapimą žiūri „The Sneekers“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Kiwi“
Parašykite atsiliepimą apie 15min