Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio kodas: Širdies audrai nuraminti

Vakarėlis „Lofte“
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr. / Vakarėlis „Lofte“
Šaltinis: 15min
0
A A

Girdėjau, kad kitą savaitę bus sniego. Šiomis dienomis – tik lietaus, bet neperšlapkite kojų, juk mažiausiai, ko reikia per darganas, – kosulio ar čiaudulio. Mėgaukitės karšta arbata jaukioje draugijoje, sodriais muzikos garsais ar, jei jūsų nebaugina šaltos naktys, – šokiais iki paryčių mieste nerimstančiuose vakarėliuose.

Šįvakar pasinerkite į lėlių karalystę. Teatre „Lėlė“ vyks vakaras, skirtas dailininkės ir režisierės Vegos Vaičiūnaitės kūrybai muzikinių reginių „Miraklio“ teatre, kurį ji įkūrė 1995-aisiais, prisiminti. Renginio metu bus atidaryta lėlių ir fotografijų paroda, atsiminimais dalinsis „Miraklio“ kūrybinė grupė, kiti įvairūs svečiai, dalyvavę šio teatro veikloje, padėję organizuoti pasirodymus. Vakaro metu pasisakys ir teatro kritikai, taip pat bus rodomos ištraukos iš spektaklių vaizdo įrašų.

Grupės "Skylė" nuotr./Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius
Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius

Renginį pabaigs roko grupės „Skylė“ pasirodymas muzikiniame klube „Tamsta“. 21.30 val. jie pristatys kompaktinę plokštelę su pirmojo „Miraklio“ vaidinimo „Pro memoria Šv. Stepono 7“ muzika. Pamatykite milžiniškas lėles, šešėlius, šviesas, kaukes, pirotechnikos efektus ir gyvai atliekamą roką.

Kada – penktadienį, 18 ir 21.30 val. Kiek – teatre „Lėlė“ nemokamai, „Tamstoje“ – 20 Lt.

Mėgstantys tapybą, Lietuvos technikos bibliotekoje (Šv. Ignoto 6, Vilnius) „Tako“ ir „Freskos“ galerijose (I ir II a.) gali atrasti dviejų dailininkų Vidmanto Gerulaičio ir Romo Žmuidzinavičiaus kūrybą. Šios tapybos darbų parodos paveikslai saviti, skatina susitelkti, pažadina atsiminimus.

Kada – darbo dienomis 8–19 val. iki lapkričio 30-osios. Kiek – nemokamai.

„Monoklio“ nuotr./Aktorius Rolandas Kazlas
Rolandas Kazlas

O gal, sakau, į teatrą? Valstybinis jaunimo teatras savaitgalį žiūrovus kviečia į rudens premjerą – Rolando Kazlo režisuotą spektaklį „Raštininkas Bartlbis“, pagal Hermano Melvilio apysaką „Bartlbis“. Pagrindinis herojus – vienišas, mažakalbis keistuolis, itin paslaptinga asmenybė, atėjusi „iš neatsiimtų laiškų skyriaus“. Bartlbis kupinas nenusakomos vidinės tvirtybės, žinantis kažką labai svarbaus ir tik jam vienam suvokiamo. Nuo scenos spektaklyje „Raštininkas Bartlbis“ žiūrovus sveikins aktoriai Artūras Sužiedėlis, Rolandas Kazlas, Arūnas Storpirštis, Andrius Bialobžeskis, Antanas Šurna ir kiti.

Kada – šeštadienį ir sekmadienį, 18 val. Kiek – 50 Lt.

Norite atrasti negirdėtą skambesį, jauną talentą? Vienas šiandien jūsų laukia Kongresų rūmuose. Lietuvoje pirmą kartą pasirodys Vokietijoje gyvenantis pianistas Denisas Prošajevas. Jaunas vyras yra laimėjęs daugybę tarptautinių konkursų, o šįvakar muzikuos vilniečiams pristatydamas žaviai romantišką ir rudeniškai nostalgišką programą. D.Prošajevas atliks Sergejaus Rachmaninovo „Rapsodiją Paganini tema“ ir Gustavo Mahlerio Simfoniją Nr. 5.

Kada – penktadienį, 19 val. Kiek – 20–70 Lt.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Koncerto akimirka
Jurga

Kai kam Jurga Šeduikytė nepatinka. Tie, kuriems ji prie širdies, šiandien skubės į klubą „Brodvėjus“. Jaukūs čia vykstantis koncertai, kuriuose atlikėjas taip arti publikos, patinka daugeliui. Nostalgiškos, ramios ir jausmų audra išsiveržiančios Jurgos dainos palies kiekvieną klubo kampelį ir žmogų.

Kada – penktadienį, 20.30 val. Kiek – 33 Lt.

Vakarėlių mylėtojams

Didžiulis reperių (ir ne tik) būrys šįvakar ginkluojasi svarbiam įvykiui – „Senosios mokyklos“ minėjimui. Kai kurie net yra pasiryžę iš stalčių prikelti kadaise nekęstas pažymių knygeles. Menų fabrike „Loftas“ gerbėjus savo repo sugebėjimais mėgins papirkti „Messiah Goes Mad Orchestra“, „Renegades of Bump“, vis geriau pažįstami Dee & Kamy ir būrys kitų. O prie didžėjaus pulto karaliaus vakarėlio sumanytojai Justas Fresh ir Tadas Quazar iš „Mondayjazz“ bei kadaise repo laidą vedęs Manfredas iš „Metal on Metal“. Čia apsilankyti ketina beveik 2 tūkst. žmonių. Bus repo!

Kada – penktadienį, 22 val. Kiek – 25 Lt.

Mergina didžėjė vis dar nėra labai įprastas reiškinys. Tačiau jomis neįmanoma nesigrožėti. Ypač jei tai pašėlusi viešnia iš Ukrainos Nastia Beauty. „Go-go“ šokėja, „kaZantip“ muzikinio festivalio pažiba šįvakar su lietuvaičiais dūks klube „Gravity“. Puikūs judesiai, „techno“ ritmai... gal norit tokio penktadienio?

Kada – penktadienį, 22 val. Kiek – 25 Lt.

Buvę klube „Opium“ Islandijos gatvėje nudžiugs sužinoję, kad šiandien čia startuoja nauja renginių serija „Dainuok, kai nutyla visi“. Gyvus įdomiausių elektroatlikėjų pasirodymus pradės jau ne pirmus metus reiverių ant rankų nešiojamas Golden Parazyth ir muzikantų duetas „Ubertone“. Kiek žinau, jie pirmąsyk grįžta į Vilniaus sceną po vasaros atostogų!

Kada – penktadienį, 22 val. Kiek – nuo 10 Lt.

Daug kas žino, kas yra drum’n’bass ir net mėgsta šį muzikos stilių. Kaip jis atrodo skystas? Liquid drum‘n‘bass ritmus rytojaus vakarą dalins klubo „Woo“ didžėjai. Teigiamai nusiteikę plokšteles sukios „Full Flavour“ komandos atstovai Red1 ir Brazdžionis, Roofneck bei Amenų Brolių balsas JaZzy. Kiekvienas iš jų atskleis jums savo slaptą meilę.

Kada – šeštadienį, 22 val. Kiek – 10 Lt.

Beje, šį savaitgalį parodų rūmuose „Litexpo“ vyksta dvi parodos gurmanams – tarptautinė maisto ir gėrimų paroda BAF bei parduotuvių, restoranų, viešbučių įrangos ir gastronomijos paroda „BaltShop. BaltHotel. BaltGastro“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min