Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio kodas: Sudie, vasara!

„Meilės trikampis“: Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis.
Kristupo vasaros festivalio nuotr. / „Meilės trikampis“: Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kam lauktai, o kam ne, visgi atėjo paskutinysis vasaros savaitgalis. Dar žingsnis ir rugsėjis. Kam mokykla, kam universitetas, o kam tiesiog pasibaigė atostogų metas. Simboliškai atsisveikinkime su vasara ir pasilikę šiltus prisiminimus ženkime į naują sezoną. Tegu „iki pasimatymo, vasara“ šį savaitgalį nuskamba su džiaugsmu.

Puikią progą paragauti kultūros savaitgalį siūlo Nacionalinė dailės galerija, kur baigiama rodyti tarptautinė paroda „Vytautas Kairiūkštis ir jo aplinka“. Nespėjusius apsilankyti parodoje ir norinčius dar sykį pasigėrėti žymaus Lietuvos dailininko ir jo amžininkų kūriniais galerija kviečia į specialią savaitgalio programą. Nuo šiandien iki sekmadienio bilietas kainuos tik 1 Lt, lankytojų lauks nemokamos ekskursijos po parodą.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Gabija Ryškuvienė
Gabija Ryškuvienė

Smagu žiūrėti gerą filmą, kai greta tavęs sėdi jame vaidinęs aktorius. Vilniečius tokia galimybe džiugina projektas „Aktorių klubas“, šįvakar rengiantis kino peržiūrą ant Tauro kalno, Profs1jung7 rūmuose. Žiūrovai išvys Raimundo Banionio istorinę dramą „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“, o peržiūroje dalyvaus pagrindiniai filmo aktoriai – Augustas Šavelis ir Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė.

Kada – penktadienį, 19 val. Kiek – nemokamai.

Nepamirškite atsisveikinti ir su „Kinu po žvaigždėmis“ – nusikelkite į Paryžių ir paragaukite gardaus kino skanėsto. Šįvakar ekologiškame „Velokino“ seanse laukiami sporto entuziastai, norintys generuoti energiją filmui mindami dviračius ir, žinoma, tie kas nori pamatyti komišką romantinę dramą „2 dienos Paryžiuje“. Finaliniai „Kino po žvaigždėmis“ akordai suskambės kulinariniais tonais šeštadienį. Piano.lt kiemelio erdvę užplūs virtuvės muzika, o pagrindiniu „patiekalu“ taps komedija „Virtuvė sielai“.

Kada – penktadienį ir šeštadienį, 22 val. Kiek – 5 Lt.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Viktoras Diawara
Viktoras Diawara

Norite daug šokti ir šėlti? Prašome – klubas „Tarantino“ ragina kuo trankiau palydėti vasarą ir siausti kartu su didžėjais Viktoru Diawara, John Bool ir Lorene. Sako, kad Viktoras, prancūzas ir mergina paruošė geriausias plokšteles.

Kada – penktadienį, nuo 22 val. Kiek – iki 24 val. nemokamai, vėliau 10Lt.

Kur didžėjai, ten ir linksmybės, tai žino kiekvienas save gerbiantis vakarėlių lankytojas! Šįsyk didžėjai šventę surengs dienos šviesoje, pasirodydami antrus metus rengiamoje regatoje „Upeiviai 2010“. Prie geriausių didžėjų gali jungtis kiekvienas – su gumine valtimi, čiužiniu ar kitu plaukiančiu daiktu. Prieš vidurnaktį visų upeivių didžėjų kūriniai nuskambės mistinėje vietoje – „48 Ceche“. Norintys tikrai ra

Kada – šeštadienį, 19 val. I Valakampių paplūdimyje. Kiek – plauksite nemokamai, vakarėlis – 10 Lt.

15min nuotr./Andrius Mamontovas
Andrius Mamontovas

Ne vieną tūkstantį gerbėjų turintis Andrius Mamontovas savo koncertuose nepalieka abejingų. Jei seniai jį girdėjote ar norite išgirsti vėl, užsukite į akustinį atlikėjo pasirodymą Druskininkuose, kavinėje „Alka“. Pasimėgaukite ramia naktimi.

Kada – šeštadienį, 21 val. Kiek – 30 Lt.

Jūs širdyje turite ispaniškos aistros? Išgirdus flamenko ritmus užverda kraujas? Tuomet gerai laiką praleisite „Flamenco šokio ir muzikos vakare“, kuris su visomis flamenko įmantrybėmis supažindins „Brodvėjaus Pub‘e“. Girdėjau, geros nuotaikos užteks visiems.

Kada – šeštadienį, 22 val. Kiek – 10 Lt.

Turbūt nė vienas nenudžiugtų atsidūręs meilės trikampyje, tačiau kas gali būti mieliau už „Meilės trikampio“ dainas! Savaitgalio pabaigą švęskite Širvintų rajone esančiame Šešuolėlių dvare, kur dainomis dalinsis Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis. Nuoširdžios ir jaudinančios dainos, iš širdies parašyti tekstai padovanos puikų vakarą.

Kada – sekmadienį, 17 val. Kiek – 25 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min