Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Senojoje spaustuvėje – alternatyvios sunkiosios muzikos aidai

AMMO
Organizatorių nuotr. / AMMO
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujai susikūrusi alternatyvios elektroninės muzikos komanda AMMO (angl. Alternative Music Movement Organization) savo veiklą pradeda masyviu, to paties pavadinimo renginiu – „AMMO“.

Balandžio 30 d. Senosios spaustuvės, (esančios Laisvės pr. 60) sienos aidės alternatyviais, sunkiosios muzikos, garsais. Norėdami praplėsi melomanų akiratį ir supažindinti su sunkiąją elektronika, organizatoriai į Lietuvą pasikvietė visiems žinomus elektroninės scenos atlikėjus, tai EYE–D (NL), Submerged (JAV), Sickboy (BE) ir La Foudre (FR).

AMMO – tai septynių žmonių bendras projektas, kurio pagrindinis tikslas – skelbi alternatyvios elektroninės muzikos idėjas. Jų artimiausiuose planuose – švietėjiška veikla su vyresnio amžiaus paaugliais, kurie tik pradeda atrasti muziką bei vakarėlius, didelių ir mažų renginių organizavimas, muzikos sklaida, Lietuvos vardo populiarinimas už jos ribų, visų promo komandų suvienijimas ir tikslingas judėjimas pirmyn.

Norėdami kalbėti ne žodžiais, o darbais, AMMO komanda nutarė organizuoti savo prisistatymo vakarėlį, į kurį pakvietė didžiausias šio meto žvaigždes: EYE–D – olandas, kuris savo karjerą pradėjo 1991m. kurdamas hardcore kūrinius, bet ilgainiui perėjęs į Drum and bass muzikos žanrą. Šis atlikėjas kartu su DJ Hidden‘u priklauso „The Outside Agency“ komandai, kuri įkūrė „Genosha“ leidybos kompaniją.

SUBMERGED – drum and bass stiliaus DJ‘ėjus. Tolimas svečias iš Jungtinių Amerikos Valstijų. „OHM Resistance“ ir „Obliterati“ leidybos kompanijų įkūrėjas, dirbęs su atlikėjais End.user, Counterstrike, C.A.B.L.E., KJ Sawka ir kitais. Sickboy išradingasis laužytų ritmų ekspertas iš Belgijos. Žinomus POP muzikos kūrinius jis perkelia į savo grojamą breakcore stiliaus muziką.

La Foudre – hardcore princas iš Prancūzijos. Šis grojikas priklauso NO–TEK bei „Explore toi“ leidybinėms kompanijoms. – visi šie atlikėjai pasirodys pagrindinėje AMMO scenoje. Juos apšildys AMMO komandos vieni iš įkūrėjų – ST ir Dr.x–ray, kurių Lietuvos reiveriams seniai pristatinėti nereikia. Norintiems atsipūsti nuo trankios muzikos – bus pasiūlyta „Eksperimento erdvė“, kurioje savo muziką demonstruos retai į dienos šviesą išlendantys grojikai: SoulSonic, Share.sys, Drumm, Grad_U ir Vlas. Renginiui vaizdą suteiks Vj‘ai – VooZ2 ir Mic. Visus pasirodymus pagrindinėje salėje papuoš interaktyvus choreografinis sprendimas bei šviesų šou, eksperimento – gamtos oazės ir elekronikos derinys.

Palaikydami AMMO idėją – Jus palaikote visą alternatyvios elektroninės muzikos judėjimą Lietuvoje! Išankstinius bilietus į šį renginį galite įsigyti www.bilietupasaulis.lt. Daugiau informacijos apie renginį, komandą rasite www.ammo.lt.

Temos Muzika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min