Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skambės garsių Amerikos choristų balsai

Choras iš JAV „Mastersingers USA“
Choro archyvo nuotr. / Choras iš JAV „Mastersingers USA“
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį šeštadienį vilniečiai turi pirma progą išgirsti iki šiol Lietuvoje niekuomet nekoncertavusio unikalaus vyrų choro „Mastersingers USA“ pogramą.

Atvykstančio choro narių ypatybė ta, kad jie gyvena išsibarstę po visas JAV valstijas, o koncertiniam turui išsiruošia kas 2–3 metus. Jų koncertas Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje bus papildytas ir garsiojo „Ąžuoliuko“ choro pasirodymu. Amerikos choro dainininkai – advokatai, gydytojai ir sėkmingų firmų vadovai, baigę prestižinius JAV universitetus. Visi choristai anksčiau ar vėliau yra mokęsi pas profesorių Bruce‘ą McInnesą, kuris garsėja talentu valdyti didžiulius chorus. Vien jo dėka, užtenka vos kelių bendrų repeticijų per metus, kad choras „Mastersingers USA“ ne tik pelnytų prestižinius apdovanojimus, bet ir keliautų po Europą su savo muzikine programa.

„Mastersingers USA“ unikalumas jau buvo įvertintas ir prestižiniais apdovanojimais: pirmoji vieta tarptautiniame muzikos festivalyje Langolene, Šiaurės Velse (2003 m.), pirmoji vieta tarptautiniame vyrų chorų kongrese Barselonoje, Ispanijoje (2005 m.) ir kiti svarbūs prizai. Surengę pasirodymą Vilniuje, amerikiečių choristai iškeliaus į Rygos, Talino ir Sankt Peterburgo koncertų sales. Tai jų pirmasis toks turas Baltijos šalyse.

Koncertas vyks šeštadienį, 18 val. Bilietų kaina – 15 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min