Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 17d. 10:38

Skelbiama aktorių-šokėjų atranka į miuziklą „Velnio nuotaka”

Evelina Anusauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Miuzikle „Velnio nuotaka” vieną pagrindinių personažų įkūnys Evelina Anusauskaitė.

Gruodį Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos arenose atgims pirmasis ir bene populiariausias lietuviškas miuziklas „Velnio nuotaka”. Projekto prodiuseriai, siekdami skatinti naujųjų talentų kūrybines ambicijas, spalio 19 d. organizuoja aktorių-šokėjų ir dainininkų atranką.

Naujausias „Velnio nuotakos” pastatymas suspindės visiškai naujomis spalvomis ir sudomins įvairaus amžiaus publiką – jame nestigs moderniausių scenografijos, vaizdo ir šviesos efektų, tačiau bus išsaugotas ir lietuvių liaudies kultūros paveldas. Kūrybinė komanda siekia pateikti žiūrovams savo lietuviškojo epo versiją, kurioje visiems gerai žinomi personažai bus autentiški ir lyg nužengę iš žymiausio K.Borutos kūrinio „Baltaragio malūnas, arba kas dėjosi anuo metu Paudruvės krašte”.

Juk nedaug kas žino, kad sena prarūgusi davatka Uršulė Purvinaitė jaunystėje buvo tikra gražuolė ir visą gyvenimą svajojo ištekėti už malūnininko Baltraus Baltaragio, o tuometiniame Paudruvės krašte dėjosi kur kas daugiau velniavos nei buvo rodoma anksčiau statytose spektaklio versijose.

Miuziklas statomas bendradarbiaujant su valstybiniu dainų ir šokių ansambliu „Lietuva”, kostiumus ir scenografiją kuria trijų „Auksinių scenos kryžių” laureatė Vilma Galeckaitė-Dabkienė, režisierius-choreografas – Andrius Kurienius, naujosios kūrinio muzikos aranžuotės autorius – Andrius Gružauskas, choreografė – Brigita Urbietytė. Pagrindinius personažus miuzikle įkūnys garsūs Lietuvos atlikėjai – Povilas Meškėla, Donatas Montvydas, Evelina Anusauskaitė, Jeronimas Milius, Ilona Balsytė, Vladas Kovaliovas, Rafailas Karpis ir kiti žinomi dainininkai.

Atranka vyks Vilniuje

Nors pagrindiniuose vaidmenyse – scenos „senbuviai”, tačiau projekto prodiuseriai, siekdami skatinti naujųjų talentų kūrybines ambicijas, spalio 19 d. organizuoja aktorių-šokėjų ir dainininkų atranką, į kurią kviečiami visi norintieji išbandyti savo jėgas didžiojoje scenoje. Gabiausieji laimės galimybę sudalyvauti naujausiame „Velnio nuotakos” pastatyme ir atskleisti visus savo talentus vienoje scenoje kartu su populiariais Lietuvos dainininkais.

Aktorių-šokėjų bei dainininkų atranka vyks: spalio 19 d. (trečiadienį) 17 val. ansamblio „Lietuva” patalpose (Vytenio g. 50, Vilnius). Būtina išankstinė registracija el.paštu: info@velnionuotaka.lt

„Velnio nuotaka” spektakliai vyks:

Gruodžio 16 d. – Panevėžys, „Cido” arena
Gruodžio 17 d. – Šiauliai, „Šiaulių” arena
Gruodžio 18 d. – Klaipėda, „Švyturio” arena
Gruodžio 26 d. – Kaunas, „Žalgirio” arena

Penkių spektaklių mini gastrolių pagrindiniu akordu taps naujametinis spektaklis gruodžio 31 d. Vilniaus „Siemens” arenoje, į kurį žada atvykti ir kūrinio kompozitorius, maestro Viačeslavas Ganelinas.

Daugiau informacijos – www.velnionuotaka.lt

Temos: 1 Miuziklas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min