Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Stalo teatras“ dažniau susitiks su savo žiūrovais

Spektaklis „Avinėlio kelionė“
Stalo teatro nuotr. / Spektaklis „Avinėlio kelionė“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sulaukęs didžiulio publikos susidomėjimo, „Stalo teatras“ dažniau rodys savo spektaklius Kišeninėje „Menų spaustuvės“ salėje. Jau šį šeštadienį, vasario 6-ąją, 12 val. vaikus ir suaugusiuosius teatras kviečia į „Eglę Žalčių karalienę“ – netradicinį vaidinimą pagal senovės lietuvių mitą.

„Stalo teatro“ pranešime spaudai teigiama, kad čia žiūrovai galės „paragauti“ senovės lietuvių papročių ir apeigų, „paskanauti“ gyvai atliekamų smuko melodijų. „Tai jausmingas ir stilingas „Stalo teatro“ kūrinys, kuriame muzikos ir garsų bei mizanscenų žaismas tiesiog užburia, o mažiesiems yra puikiai suprantamas“, – taip šį spektaklį apibūdino rusų spauda.

2005 m. tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje „Aitvaras“ šis „Stalo teatro“ kūrinys buvo apdovanotas už geriausią režisūrą ir išrinktas geriausiu festivalio spektakliu. „Spektaklis „Eglė Žalčių karalienė“ yra sukurtas pagal pasaką, supintą iš begalės pačių rimčiausių minčių. Jį žiūrėdama kiekviena karta atranda savo sluoksnį. Net ir dvejų metų vaikai įdėmiai klauso, žiūri spektaklį, kuriame „vaidina“ senoviški rakandai – ližės, ąsočiai, geldos“, – sako spektaklio režisierė ir atlikėja Saulė Degutytė. Jai scenoje talkina kompozitorė Snieguolė Dikčiūtė. 

 „Stalo teatras“ – tai profesionalių menininkų grupė, susibūrusi kurti netradicinius interaktyvius spektaklius visai šeimai. Šio objektų teatro spektakliuose mus supantys daiktai įgauna naują prasmę ir atgyja skirtingų personažų pavidalu. Tokiu būdu atnaujinama lėlių teatro meninė kalba, užmezgamas artimas ryšys su žiūrovais ir jiems pažįstama aplinka. Visus „Stalo teatro“ spektaklius lydi gyva, dažniausiai pačios kompozitorės Snieguolės Dikčiūtės atliekama muzika, vaidmenis atlieka aktorės Edita Zizaitė ir Saulė Degutytė, kuri yra ir šio teatro režisierė, o dailininkė Ligita Skukauskaitė padeda sukurti išradingus ir mažųjų puikiai atpažįstamus atvaizdus.

Vasario mėnesį „Stalo teatras“ taip pat pakvies į žiūrovų pamėgtą muzikinį spektaklį „Peliukas gitaroje“ pagal A. Holl „Peliuką muzikantą“, o mėnesio pabaigoje įvyks papildomas puikiai publikos ir kritikos įvertintos „Avinėlio kelionės“ pasirodymas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min