Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 11d. 15:30

Šv.Jono gatvės galerijoje atidaroma unikali Marijos Griniuk paroda „Erdvė Supermarketas“

Marijos Griniuk parodos Šv.Jono gatvės galerijaoje atidaroma unikali Marijos Griniuk paroda „Erdvė Supermarketas“ eksponatas
Parodos organizatorių nuotr. / Marijos Griniuk parodos Šv.Jono gatvės galerijoje eksponatas

Balandžio 18 dieną 17 val. Šv. Jono gatvės galerijoje atidaroma paroda „Erdvė Supermarketas“. Paroda yra unikali, daugiareikšmė erdvė, meninėmis priemonėmis komentuojanti pasikeitimus ir tendencijas paskutiniojo dvidešimtmečio Lietuvoje ir už jos ribų.

Parodoje bus rodoma animacija ir vaizdo kūriniai (dalį vaizdo medžiagos bus galima pamatyti tik atidarymo metu), eksponuojama fotografija, tapyba, muliažai – juos visus jungia vartojimo kultūros Rytų Europoje tema. Sukuriama erdvė ironiškai atspindi žmogaus-vartotojo poziciją tiek istoriniame Rytų Europos kontekste, tiek šiandienos visuomenėje. Keliamas klausimas: kur peržengiama riba tarp „normalaus“ vartojimo ir priklausomybės? Ironizuojant galima geriausiai atskleisti parodos esmę, todėl imtasi būtent šios išraiškos priemonės.

„Erdvė  Supermarketas“ yra intymi erdvė, kurios pagrindinis veikėjas – pats autorius, pakliūnantis į skirtingas situacijas kasdienybėje arba regintis prisiminimus apie žlugusią, nepasiteisinusią sistemą. Tai tęstinis projektas, pradėtas 2009 m., o 2011 m., rezidencijos Jerevane metu, eksponuotas ir Armėnijos žiūrovams.

Temos: 1 Paroda

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

10:20
01:22
00:55

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie 15min