Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švyturio menų doke – šv. Kristoforo orkestras su Ona Kolobovaite

Donatas Katkus su šv. Kristoforo orkestru penktadienį koncertuos Klaipėdos Švyturio menų doke.
Švyturio menų doko nuotr. / Donatas Katkus su šv. Kristoforo orkestru penktadienį koncertuos Klaipėdos Švyturio menų doke.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį į Švyturio menų doką klaipėdiečius pakvies šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su Ona Kolobovaite.

Orkestras, vadovaujamas dirigento Donato Katkaus koncerto klausytojus žada stebinti muzikinėmis išdaigomis ir savo apsilankymu praskaidrinti klaipėdiečių ir miesto svečių švenčių laukimo nuotaiką.
Netradicinė ir neįprasta postindustrinė erdvė netikėtai taps ta vieta, kurioje visiškai kitaip – žaismingai ir neįprastai nuskambės kamerinio orkestro kūriniai, nuo barokinės klasikos, iki gerai visiems pažįstamų populiariosios muzikos kūrinių. Šie kontrastai – tik maža dalis to, ką žada „Muzikinėmis išdaigomis“ pavadinta koncerto programa.

Tai – vienintelis orkestras, sugebantis muzikos garsais sukelti nuoširdų šypsnį ar net kvatojimą: kai į sceną žengia 20 talentingų muzikantų su šmaikščiuoju vadovu Donatu Katkumi priešakyje, koncertas dažnai virsta tikru muzikiniu vaidinimu su nenuspėjama pabaiga...

Gruodžio 16-osios koncerte numatyti patys įvairiausi kūriniai, kaip pats maestro prasitarė: „tai bus nuo barokinės klasikos iki populiariųjų šlageriu“. Tad koncerte atgaivą ras įvairių amžiaus grupių lankytojai.

Koncertas – penktadienį, 18 val., Švyturio menų doke.
 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min