Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tapybos darbų parodoje Vilnius vaizduojamas kaip nesibaigianti muzika

Parodos „Vilniaus simfonija“ paveikslas
UNESCO komisijos galerijos nuotr. / Parodos „Vilniaus simfonija“ paveikslas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 7 – 30 d. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius) bus eksponuojama Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko tapybos darbų paroda „Vilniaus simfonija“.

Parodoje „Vilniaus simfonija“ eksponuojami tapybos, akvarelės darbai bei piešiniai, vaizduojantys Vilniaus senamiestį kaip nesibaigiančią muziką.

Jūratė Bučmytė ir Albertas Krajinskas savo darbuose įkūnija istorinį Vilniaus centrą detalėmis, remdamiesi savo pačių patyrimais, fiksuodami visus skruzdės dydžio objektus iš arti ir iš toli. Darbuose siekiama pateikti ne vien Vilniaus architektūrinę panoramą, bet ir jo kasdienybę, garsus, kvapus. Visos detalės, sujungtos darbuose, kuria didingo kūrinio – simfonijos – įvaizdį.

„Ši paroda – nuoširdžiausi advento linkėjimai iš pačios senamiesčio širdies visiems, kurie atrado, pažino ir pamilo tokį Vilnių“, – teigia parodos darbų autoriai Jūratė Bučmytė ir Albertas Krajinskas.

„Istorinis Vilniaus centras, įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 1994 m., išsiskiria kraštovaizdžių įvairove bei yra vienas labiausiai į Rytus nutolusių didžiųjų Vidurio Europos miestų, kuriuose vyko stipri Rytų ir Vakarų kultūrų sąveika. Šia Jūratė Bučmytės ir Alberto Krajinsko ekspozicija baigiame 2011 m. parodų ciklą bei džiaugiamės galimybe į šventėms besiruošiantį Vilniaus senamiestį pažvelgti šių menininkų akimis“, – sakė Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos generalinė sekretorė Gintarė Tamašauskaitė.

Parodos atidarymas vyks gruodžio 7 d. 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius). Ši paroda bus eksponuojama iki gruodžio 30 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min