Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tele Bim-bam“ 20-ojo gimtadienio šokėjams – profesionalaus choreografo patarimai (video)

Neringa su „Tele Bim-Bam“ komanda
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Neringa su „Tele Bim-Bam“ komanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Iki 20-tojo jubiliejinio „Tele Bim-bam” gimtadienio, kurio šventė įvyks Mamos dieną, gegužės 2-ąją „Siemens“ arenoje liko mažiau nei mėnuo, bet mažieji šokėjai ir dainininkai jau jaučiasi koncertui visiškai pasirengę. Galbūt taip yra dėl to, kad šokių žingsnelių kolektyvą moko gerai žinomas Latvijos dainų šventės choreografas Agris Danilevič.

Latvijoje populiarių spektaklių „Mauglis“ ir „Mažoji undinėlė“ choreografo draugystė su Neringa Čereškevičiene prasidėjo seniai – nuo  roko operos „Velnio nuotaka“. Tuomet gabų choreografą pastebėjusi „Tele Bim-bam“ kolektyvo vadovė jį pakvietė bendradarbiauti „Voro vestuvėse“.

Praėjus dviems metams po geriausios roko operos vaikams, Agris vėl svečiuojasi Lietuvoje ir padeda ruoštis gegužės 2-ąją įvyksiančiai šventei. 

Agris Danilevič nešykšti pagiriamųjų žodžių Neringai, nes jam patinka dirbti su „Tele Bim-bam“ kolektyvu ir jo režisiere. Labiausiai jį stebina neįprastas „Tele Bim-bam“ dainų tekstų ir melodijų parinkimas.

„Ir suaugę jose gali surasti kažką sau – tai nėra vienareikšmiškai vien dainos vaikams. Mažiesiams jos labai gražios ir įdomios, bet tėvams jos patinka ne ką mažiau“,  – pasakoja Agris.

„Be to, dirbdamas su „Tele Bim-bam“ kolektyvu pastebėjau, kad repeticijose kartais būna tvarka, kartais – betvarkė, bet svarbiausia, jog darbas negesina vaikų šypsenų. Jie džiaugiasi repetuodami. Kai mažieji verčiami laikytis drausmės, lygiuoti ir panašiai, dingsta džiaugsmas. Čia viskas visada vyksta linksmai“, – tikina Latvijos dainų šventės vyriausiasis choreografas.

Kolektyvo „Dzirnas“ vadovas paklaustas, ar rengia telebimbadienio žiūrovams kokių nors choreografinių staigmenų, pažada pasidarbuoti taip, kad publikai patiktų. „Manau, kad bus ir staigmenų, bet dabar dar negaliu pasakyti kokių. Juk normalu, kad ten, kur Neringa – ten siurprizai“, - mįslingai šypsosi „Tele Bim-bam“ draugas.

VIDEO: "Tele Bim-bam" 20-ojo gimtadienio šokėjams - profesionalūs choreografo Agrio Danilevič patarimai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min