Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakuose įvyks talentingiausių jaunųjų atlikėjų koncertas

Loreta Sungailienė (dešinėje)
Organizatorių nuotr. / Loreta Sungailienė (dešinėje)
Šaltinis: 15min
0
A A

Beveik 150 norinčiųjų ir tik 25 laimingieji – tokio susidomėjimo sulaukė Lietuvos gretutinių teisių asociacijos (AGATA) surengta jaunųjų muzikos talentų meistriškumo stovykla. Šioje stovykloje leidusių jaunųjų talentų darbo rezultatus galėsite išvysti baigiamajame koncerte Trakuose penktadienio vakarą.

Organizatorių nuotr./Jurgis Brūzga su jaunosiomis stovyklautojomis
Jurgis Brūzga su jaunosiomis stovyklautojomis

Visą savaitę jaunieji atlikėjai iš įvairių Lietuvos kampelių praleido mokydamiesi iš tokių scenos vilkų kaip Domas Aleksa, Jurgis Brūzga, Neda Malunavičiūtė, Andrius Kulikauskas, Gediminas Storpirštis, Veronika Povilionienė, Edmundas Seilius, Loreta Sungailienė, Domantas Razauskas, taip pat pramogų verslo atstovų ir autorių teisių specialistų.

Kūrybinė jaunųjų atlikėjų meistriškumo stovykla – tai vienas iš Lietuvos gretutinių teisių asociacijos (AGATA) švietimo projektų. Ji finansuojama iš lėšų, kurios surenkamos kaip kompensacijos atlikėjams už jų kūrinių įrašų kopijavimą.

Šios stovyklos tikslas – suteikti galimybę gabiausiems jauniesiems atlikėjams mokytis kartu su patyrusiais įvairių žanrų muzikos atlikėjais. Stovykloje vyko meistriškumo pamokos ir susitikimai su žinomais operos solistais, bardais, džiazo ir liaudies muzikos atlikėjais, vakaronės ir improvizuoti koncertai.

Šioje stovykloje plušėjusių jaunųjų talentų darbą vainikuos koncertas. Jame ir atsiskleis visa, kas buvo išmokta stovykloje. Koncerte pasirodys jaunieji atlikėjai kartu su savo mokytojais – profesionaliais Lietuvos atlikėjais.

Koncerto pradžia – penktadienį, rugpjūčio 6 d. 20 val. prie Trakų rajono kultūros rūmų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min