Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiasis „ZIP Clubbing” gimtadienis – su L.Kybartienės sveikinimu ir D.Butkutės daina (video)

L.Kybartienė laidos gimtadienio proga perskaitė sveikinimą
Kadras iš „YouTube“ / L.Kybartienė laidos gimtadienio proga perskaitė sveikinimą
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį penktadienį vienintelis vakarais transliuojamos klubinės muzikos laidų ciklas „ZIP Clubbing“ griausmingai atšventė savo trečiąjį gimtadienį. Su šūkiu „Sušok savo batus“ į gimtadienį ZIP FM gerbėjus sukvietęs vakarėlis pateikė ne vieną staigmeną.

Didžiausiu gimtadienio siurprizu tapo ne laidų „ZIP Clubbing” didžėjų „Silence Radio“ su Vidžiu, „Metal On Metal Radio” trijulės, „Technical Break“ su Moodbase, „Gatvės lygos“ su Mamania, „Despotin' beat club“ su Vaiperiu ar Amenų brolių pasirodymas. Įspūdingiausiu šou tapo net ir ne šių metų naujokų „Proper Heat“ ar „Soulhoppers“ ar svečių iš Norvegijos „Lemâitre“ programa, o... sveikinimų koncertų vedėjos Laimos Kybartienės sveikinimas ir atlikėjos Džordanos Butkutės atlikta daina.

„Padarėm siurprizą „clubbingui“: nufilmavom sveikinimą su L.Kybartiene specialiai vakarėliui, o muzikinį sveikinimą atliko Džordana. Niekas apie tai nežinojo, todėl išgirsti ir pamatyti ją tarp Proper Heat, Mamanios, Vidžio ir kitų buvo pakankamai netikėta“, – pasakojo pasakojo ZIP FM laidų vedėja Simona Albavičiūtė.

„Mielieji, tegu džiugina jūsų širdis jums skiriamos eilės. Pasiklausykite ir niekada jų nepamirškite. Skambių natų rami simfonija, suvirpinanti trapią sielos stygą, su džiugesiu ir be ironijos, jaunystės trykštanti versmė niekad netyla. Nuvyto rožės liūdesiu giliu, palinko beržas sieloje nakčia ir nors jau plaukus laikas papuošė šerkšnu, širdy vis dar ne sutema“, – iš nufilmuoto sveikinimo su šypsena eiles skaitė L.Kybartienė.

Po šių žodžių menų fabrike „Loftas“ pasigirdo atlikėjos D.Butkutės dainos „Gimimo diena“ akordai. Daugelis iš pradžių pagalvojo, kad tai viso labo dainos įrašas, tačiau scenoje pasirodė pati šios dainos atlikėja, privertusi publiką savo legendinį kūrinį užtraukti kartu, užsidegti žiebtuvėlius ir šaltas ugneles.

VIDEO: ZIP FM: ZIP Clubbing - Sveikinimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Gimtadienis ZIP FM
Parašykite atsiliepimą apie 15min