Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje – išskirtinis grupės „Naktinė Pufaika“ koncertas

Grupė „Naktinė Pufaika“
Organizatorių nuotr. / Grupė „Naktinė Pufaika“
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį, balandžio 9 d., naujajame Vilniaus klube „Bermudai“ grupė iš Plungės „Naktinė Pufaika“ ruošiasi surengti išskirtinį koncertą, kuriame kartu su kviestiniu gitaristu sugros dainas iš 2008 metų rudenį išleisto ir dar oficialiai nepristatyto albumo.

Koncerte skambės populiarūs kūriniai „Neskombynk“, „Kebabinė“, „Vasara“, „Saulė“, kuriuos daugelis atpažins iš ankstesnių koncertų ir vakarėlių. Pakviestas gitaristas suteikė muzikantams galimybę suskambėti ryškiau ir sodriau. Grupės nariai džiaugiasi, galėdami sugroti dar niekur gyvai negrotas dainas su papildomomis gitaros partijomis, kurios buvo įrašytos naujajame albume.

„Naktinė Pufaika“, kalbėdama apie koncertą, pabrėžė: „Šis koncertas mums turi didelę reikšmę – tai lyg vieno etapo pabaiga ir kito pradžia. Jaučiame didelį norą ir kartu pareigą atiduoti duoklę visiems gerbėjams, draugams už palaikymą ir supratimą.“

Atgaivinant praeities vingius, galima prisiminti „Naktinės Pufaikos“ laimėjimus bei reikšmingus koncertus, tokius kaip „Artistų Artistas 2007“ – II vieta, „House of Music 2009“ – I vieta, FIDI. Grupė džiaugiasi galėjusi koncertuoti Kretingoje kartu su A. Mamontovu ir grupe. Klausytojai koncerto metu galės įsigyti grupes 2008 metų albumą, marškinėlius.

Daugiau informacijos apie grupę „Naktinė Pufaika“ ieškokite internete: www.myspace.com/naktinepufaika, frype.lt/naktinepufaika

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min