Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 16d. 17:05

Visus kviečia speciali mažųjų paroda „Gyvenimas vaiko akimis“

Paroda „Gyvenimas vaiko akimis“
TV3 nuotr. / Paroda „Gyvenimas vaiko akimis“

Šį šeštadienį, gruodžio 19 dieną 13.00 val. Vilniaus „Ozo“ prekybos centro trečiame aukšte įsikūręs šeimos pramogų parke „X-Planet“ atidarys specialią vaikų piešinių parodą „Gyvenimas vaiko akimis“.

Joje ketinama eksponuoti vaikų lopšelio-darželio „Žiedas“, SOS vaikų kaimų, Vilniaus 1-ųjų vaikų globos namų bei kitų mažųjų akcijos dalyvių piešinius.

Viešoji įstaiga „Teisingas sprendimas“ inicijuoja socialinį projektą „Socialiai aktyvus vaikas – mūsų ateitis!“, orientuotą į 3-6 metų vaikus, augančius tiek šeimose, tiek ir vaikų globos įstaigose.

„Augindami vaikus stengiamės, kad jie ne tik sulauktų kuo daugiau mūsų dėmesio ir meilės, bet ir būtų socialiai aktyvūs, nes tokie vaikai yra mūsų ateitis. Šio projekto esmė – leisti vaikams piešti, išreikšti savo mintis, svajones, gyvenimo supratimą spalvomis, vaizdais, formomis“, – sako „Išsipildymo akcijos 2009“ renginių vaikams koordinatorė Monika Kondratavičiūtė.

Vaikučių piešiniai bus eksponuojami iki gruodžio 30 dienos. Renginio metu ir visą parodos laiką bus galima aukoti į specialią TV3 ir SEB banko inicijuojamos „Išsipildymo akcijos 2009“ aukų dėžutę. Visos geros valios žmonių skirtos lėšos pasieks likimo nuskriaustus vaikus ir pagerins jų buitį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min