Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filme „Tadas Blinda“ aktoriaus Kaniavos žirgas stojo piestu (nuotraukos)

Filme „Tadas Blinda“ aktorius Andrius Kaniava joja ant žirgo
Bannana Workshop nuotr. / Filme „Tadas Blinda“ aktorius Andrius Kaniava joja ant žirgo
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmuojant pirmąsias lietuviško filmo „Tadas Blinda“ scenas, kūrybinė grupė prisižiūrėjo gražių vaizdų – vienas jų, kai aktoriaus Andriaus Kaniavos žirgas atsistojo piestu. Galbūt kažkam sustojo širdis, bet tiem, kurie žino apie ilgametę Andriaus ir žirgų meilę, tikriausiai nenustebo ir galėjo tuo pasigėrėti.

„Stengiamės, kad būtų gražu“, – šypsojosi aktorius A.Kaniava, neprisiimdamas visų laurų sau. – Žirgai – šaunūs aktoriai. Jiems nereikia baigti Teatro akademijos – jie tokias akademijas praėję, kad duok dieve tokių kiekvienam iš mūsų.“

Filme „Tadas Blinda“ A.Kaniava įkūnija lenkų poną Adamą, kuris, žinoma, puikiai jodinėja žirgais. Aktorius prisipažino, kad kartu su ristūnais paskutinėmis žiemos dienomis filmavosi po ilgos pertraukos.

„Esu nuo vaikystės filmavęsis su žirgais ir kaskadininku buvau, kai dar apie aktorystę nebuvo jokių minčių, tačiau dabar teko filmuotis su žirgais po ilgos pertraukos – gal net dešimties metų“, – prisipažino A.Kaniava, vildamasis, kad tos scenos pateks į filmą „Tadas Blinda“, kurį žiūrovams planuojama parodyti jau šiais metais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min