Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tadas Blinda. Pradžia“ – atviras kino ir nuotykių mėgėjams

UAB „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas ir filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseris Žilvinas Naujokas
Organizatorių nuotr. / UAB „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas ir filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ prodiuseris Žilvinas Naujokas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sėkmingai pradėto kurti lietuviško istorinio nuotykių filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ užkulisiai bei filmavimo aikštelės atsivers kino mėgėjams.

„Norėdami sukurti kiekvienam žiūrovui įdomų nuotykių filmą, iš anksto atsižvelgsime į jų nuomonę, pageidavimus. Tikime, jog procesui tai netrukdys, netgi priešingai – padės siekti pagrindinio kūrėjų tikslo, kad filmas pirmiausiai būtų įdomus kuo platesnei žiūrovų auditorijai“, – sakė „Tadas Blinda. Pradžia“ režisierius Donatas Ulvydas.

Galimybę stebėti ir prisidėti kuriant šį, didelio visuomenės susidomėjimo susilaukusį filmą, kino mylėtojams suteiks „Blindos“ alų gaminanti bendrovė „Švyturys –Utenos alus“, tapusi ir pagrindine kino filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ rėmėja.

„Norime, kad kino mylėtojams šis filmas taptų ne tik puikia pramoga kino teatre, bet ir išskirtiniu nuotykiu. Galimybė prisiliesti prie modernaus lietuviško kino virtuvės ne vienam taps nauja ir išskirtine patirtimi. Gamindami to paties vardo alų, jaučiame pareigą prisidėti prie šio filmo gimimo. Juolab, kad ir filmo idėja tokia pati kaip „Blindos“ alaus – padovanoti lietuviams kokybišką ir nenuobodžią pramogą“, – pasirašydamas bendradarbiavimo sutartį sakė „Švyturio-Utenos alaus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

Pasak filmo kūrėjų, kino mylėtojai ne tik padės galutinai apsispręsti dėl kai kurių personažų aktorių, bet ir pateks į filmavimo aikšteles, galės prisidėti prie filmo kūrimo darbų.

„Jaunus menininkus, dizainerius jau pakvietėme padėti filmo dailininkams ir kostiumų kūrėjams, kurie intensyviai dirbs iki pat vasaros filmavimų. Kartu su pagrindiniu filmo rėmėju pakviesime ir į filmavimo aikštelę, gal net skirsime konkrečias pareigas filmavimo grupėje“, – sakė Ž. Naujokas.

Vasarį „Tadas Blinda. Pradžia“ kūrybinė grupė, vadovaujama pripažinto jaunosios kartos režisieriaus Donato Ulvydo, nufilmavo visas žiemos scenas. Likusią filmo dalį planuojama nufilmuoti birželio-liepos mėnesiais. Iki tol intensyviai vyks pasirengimo filmavimams darbai. Kino teatruose lietuvišką istorinę nuotykių dramą apie prieštaringai vertinamą herojų Tadą žiūrovai turėtų išvysti dar šiemet.

Pirmasis šio laikmečio istorinis nuotykių filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ pasakos apie legendinio svieto lygintojo Blindos jaunystę ir didžiojo sukilimo užuomazgas Lietuvos miškuose. Scenarijų filmui, remdamasis R. Šavelio romanu bei Tado Blindos giminaičių išsaugotais archyvais, parašė scenaristas Jonas Banys. Kino juostoje turėtų vaidinti būrys garsiausių šalies ir užsienio aktorių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min