Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

CLEF teatras kviečia į pirmą Lietuvoje prancūzakalbės trupės kūrinį

CLEF trupė
CLEF archyvo nuotr. / CLEF trupė
Šaltinis: 15min
0
A A

CLEF (Club Lituanien des Francophones) teatras kviečia atrasti unikalų – pirmąjį Lietuvoje prancūzakalbės trupės kūrinį – modernią pjesę pagal Noëlle Renaude knygą „Žiemos fikcija. Madam Ka”.

Pernai debiutavęs ir iškart didelio susidomėjimo sulaukęs bendras prancūzų-lietuvių projektas frankofonų ir teatro mylėtojų kvietimu jau lankėsi keletoje Lietuvos miestų, o savo dalyvavimą Frankofonijos dienų programoje šį šeštadienį užbaigia savo spektaklį MADAME KA pristatydamas Vilniaus žiūrovams Meno forte. Spektaklį labai palankiai priėmė Klaipėdos, Kauno, Trakų, Pasvalio žiūrovai, trupė gavo kvietimą su šiuo spektakliu pasirodyti Belgijoje, svarstoma galimybė dėl pasirodymų Prancūzijoje. Šiuo metu CLEF trupė repetuoja naują muzikinę komediją „C‘est Paris!“

Kviečiame įžengti į Madame Ka įsivaizduojamą pasaulį, kuriame vaizduotė susilieja su realybe. Spektaklio režisierių sukurta aplinka leidžia žiūrovui pajusti kitokią realybę, kupiną prancūziško skeptiškumo ir naivumo. Galbūt ji yra tikresnė, negu toji, kurioje gyvename dabar? Spektaklis prasideda  teiginiu: “Tai aš esu tikroji Madam Ka...”.. Spektaklyje Madame Ka įkūnija keturios moterys, taigi kuri iš jų tikroji? Prancūziškas skeptiškumas, ciniškumas ir naivumas – kaip vienas iš būdų kovoti su komformizmu pasaulyje? Kas ji tokia, Madam Ka?

„Madame Ka“ skirtas ne tik prancūziškai kalbančiai auditorijai, bet ir visiems tiems, kurie myli teatrą bei dar tik „jaukinasi“ prancūzų kalbos skambesį – spektaklis bus rodomas su lietuviškais subtitrais.

Režisūra: Timothé Poissonnet, Caroline Paliulis
Muzika: Cédric Gauthier
Šviesų dailininkas: Nerijus Mačiulaitis 
Tarimas: Andrius Bačkis
Vaidina: Vaida Juonytė, Olga Medvedeva, Dovilė Ivancovaitė, Gabrielė Valiokienė, André Fudebière,
Marius Žilėnas, Raimundas Mickevičius,  Gintarė Grambaitė.
Premjera: 2010 06 12

Spektaklio Vilniuje laikas ir vieta : 

2011 balandžio 2 d., 18 val. Meno fortas, Bernardinų g.8/8

Trukmė: 100 min.

Temos Teatras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min