Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Domino“ teatro spektakliai – pajūryje

Spektaklis „Mano žmonos vyras“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Spektaklis „Mano žmonos vyras“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos, Nidos, Palangos gyventojai ir svečiai iki pat rudens gali apsilankyti geriausiuose „Domino“ teatro spektakliuose. Itin daug gastroliuojantis teatras į pajūrį šią vasarą atveža net šešias populiariausias žiūrovų pamėgtas komedijas.

„Mano žmonos vyras“ – Kosto Smorigino režisuota komedija apie netradicinę santuoką. Spektaklyje vaidina Lietuvos aktorių žvaigždynas: Vytautas Šapranauskas, Arūnas Sakalauskas, kuris vaidmeniu dalijasi su Juozu Gaižausku, ir Jolanta Dapkūnaitė. Renginio žiūrovus nustebins ne tik įspūdingos dekoracijos, bet ir A. Sakalausko kiaušinienės kepimo įgūdžiai!

Monospektaklyje „2 vyrai. 1 tiesa“ žymusis Sakalas Uždavinys, vaidinantis Sakalą Uždavinį, arba populiarusis Juozas Gaižauskas, įkūnijantis Juozą Gaižauską, iki ašarų juokins samprotavimais apie vyro gyvenimą: apie meilę, šeimą, keliones, laivus ir lėktuvus, taksistus, traukinius, mamą, vaikystę, kūną, atmintį, troškimus ir daug kitų dalykų. S. Uždavinys užtikrina, kad kiekvienas šio spektaklio žiūrovas gaus ne kilogramais, o tonomis sveriamą juoko dozę.

„Domino“ teatro monospektalis „Laukinė moteris“, kartu su aktore Rasa Marazaite, kviečia pasijuokti iš moteriškų ydų, įpročių ir visiems pažįstamų gyvenimo situacijų, prunkščiant atpažinti save ir garsiai kvatoti iš antrosios pusės. Čia koketuodama su žiūrovais iš salės, čia virsdama trapia ir kompleksų slegiama moterimi, R. Marazaitė pasakoja savo herojės keturiasdešimtmetės-šešiolikmetės Eglės istoriją. Įdomu tai, kad narplioti painaus moteriško pasaulio peripetijas leidosi du vyriškiai: pjesę, pagal kurią pastatytas spektaklis, parašė Sigitas Parulskis, o režisavo Kostas Smoriginas.

„Striptizo ereliai“ – karštas ir intriguojantis spektaklis apie šešis Akmenės miestelio bedarbius, sugalvojusius užsidirbti pinigų šokant striptizą. Kaip tai pavyks niekada to nedariusiems, bet pasiryžusiems to išmokti aktoriams, pamatysite tik spektaklyje! Šiuos gudragalvius erelius įkūnija aktoriai: Gytis Ivanauskas, Juozas Gaižauskas, Irmantas Bačelis, Algirdas Dainavičius ir Darius Petkevičius.

Naujausia „Domino“ teatro premjera Adolfo Večerskio režisuota komedija „Meilė pagal grafiką“ garantuoja linksmų ir kartais net absurdiškų situacijų dozę. Aktorių Vytauto Rumšo, Mariaus Jampolskio, Algirdo Dainavičiaus, Evaldo Jaro, Gabijos Ryškuvienės ir kitų kuriami ryškūs personažai scenoje bando išpainioti sudėtingas šeiminių santykių peripetijas. O painioti jas prireikia todėl, kad šeimos galva, pasirodo, prisimelavęs iki ausų – iki šiol jis sėkmingai gyvena dviejuose butuose su dviem skirtingomis žmonomis.

Vasaros pabaigoje Nidos svečius ir gyventojus linksmins V. Šapranauskas ir Aušra Štukytė su komedija „Vilnius–Dakaras“. Režisierius K. Smoriginas apie spektaklį pasakojo: „Komedija prasideda kiekvieną kartą, kai susitinka du žmonės – vyras ir moteris. Ir visai nesvarbu, kur jie – dykumoje, miške ar kosminiame laive. Šis spektaklis – nuoširdus, žavingas ir linksmas, o svarbiausia – reikalingas žiūrovui.“ Komedija „Vilnius–Dakaras“ pastatyta pagal Sigito Parulskio pjesę.

„Domino“ teatro vasaros spektaklių datos pajūryje:

Liepos 5 d. „2 vyrai. 1 tiesa“, Palanga, klubas „Ramybė“

Liepos 8 d. „2 vyrai. 1 tiesa“, Nida, kultūros centras „Agila“

Liepos 19 d. „Mano žmonos vyras“, Palangos Senoji gimnazija

Liepos 20 d. „Striptizo ereliai“, Klaipėdos koncertų salė

Liepos 23 d. „2 vyrai. 1 tiesa“, Nida, kultūros centras „Agila“

Liepos 26 d. „2 vyrai. 1 tiesa“, Palanga, klubas „Ramybė“

Liepos 29 d. „Laukinė moteris“, Palanga, klubas „Vandenis“

Rugpjūčio 9 d. „Laukinė moteris“, Palanga, klubas „Vandenis“

Rugpjūčio 11 d. „Meilė pagal grafiką“, Klaipėdos koncertų salė

Rugpjūčio 16 d. „2 vyrai. 1 tiesa“, Palanga, klubas „Ramybė“

Rugpjūčio 17 d. „2 vyrai. 1 tiesa“, Nida, kultūros centras „Agila“

Rugpjūčio 20 d. „Vilnius–Dakaras“, Nida, kultūros centras „Agila“

„Domino“ spektaklius vasarą galima pamatyti ir Vilniuje, ir Kaune. Bilietus į visus spektaklius jau dabar galima įsigyti bet kuriame mieste, bet kurioje „Bilietai.lt“ kasoje, internetu bilietai.lt ir renginio vietos kasoje.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min