Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pristatę naujas dainas, „Liūdni slibinai“ ruošiasi spektaklio premjerai

Spektaklis „Kokia čia teisybė?“
D.Matvejevo nuotr. / Spektaklis „Kokia čia teisybė?“
Šaltinis: 15min
0
A A

Baigę „Pavasario „linksmybių“ turą po Lietuvą, kurio metu pristatė keletą naujų dainų, tarp jų ir pagal Kristijono Donelaičio poemos „Metai“ ištrauką, „grupė“ „Liūdni slibinai“ jau ruošiasi gegužės 10,11 dienomis Menų spaustuvėje vyksiančiai premjerai „Ponas Kolpertas“. Spektaklį jaunieji artistai repetuoja su režisieriumi Agniumi Jankevičiumi.

Režisierius Agnius Jankevičius spektakliu „Ponas Kolpertas“ kalba apie tai, kad fiktyvus, masinės informacijos kuriamas pasaulis tampa tikresnis ir įdomesnis už realų gyvenimą. Pastarąjį spektaklio personažai mato per fikcijos prizmę – tarsi jų gyvenime galiotų meninio filmo, žurnalo, romano ar net reklamos principai. Nunykus tikrumo pojūčiui – užmuštas žmogus, o ramu. Juk „filmui“ pasibaigus, ekrane pasirodys „laimingos pabaigos“ scena.

Jaunieji „trupės liūdi“ aktoriai su režisieriumi Agniumi Jankevičiumi susiduria pirmąkart, tačiau bendra kalba buvo surasta gana greitai. Kaip teigia patys aktoriai, „repeticijų metu gebame išlaikyti pusiausvyrą tarp produktyvumo ir visiško kvailiojimo“. Nenutrūkstamo darbo ir šėlionių rezultatas – spektaklis, kalbantis apie tai, kad šiuolaikiniai žmonės nebeįvertina mažų džiaugsmų, niekas nebedomina, nesukelia emocijų. Tada tenka egoistiškai ieškoti ypatingai aštrių pojūčių, o tokios paieškos juk gali negrįžtamai skaudžiai paveikti niekuo dėtus aplinkinius...

VIDEO: Liūdni slibinai - Pavasario linksmybės (gyvai)
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min