Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Režisieriaus Oskaro Koršunovo teatro premjeroje laukia stebuklas

Spektaklis „Miranda“
D.Matvejevo nuotr. / Spektaklis „Miranda“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po ilgos pertraukos OKT/Vilniaus miesto teatras atveria salių duris teatro išsiilgusiai publikai. Praėjusį sezoną žiūrovus sukrėtęs geriausiu metų spektakliu pripažintu M.Gorkio „Dugne“, šįkart režisierius Oskaras Koršunovas intriguoja premjera – spektakliu „Miranda“, kurio pavadinimas lotyniškai reiškia stebuklą.

„Mirandos“ – režisieriaus O.Koršunovo inscenizacijos pagal W.Shakespeare‘o „Audrą“ ir kitus kūrinius premjera įvyko jau vasarą festivaliuose Vengrijoje ir Lenkijoje. Rugsėjo 20, 21, 29 ir 30 d. „Miranda“ bus parodyta Vilniaus scenoje – Ūkio banko teatro arenoje.

Spektaklyje vaidmenis atlieka tik du aktoriai: Airida Gintautaitė ir Povilas Budrys. Po premjeros užsienyje aktoriai sulaukė daugybės žiūrovų ir kritikų pagyrų.

„P.Budrys ir A.Gintautaitė jau pirmuosiuose „Mirandos“ epizoduose kuria vientisus, įtikinančius ir psichologiškai pagrįstus savo veikėjų portretus. Be abejo, didžiausias šiuo atveju yra režisieriaus nuopelnas, bet lietuvių aktorių vaidmenys šiame festivalyje yra vieni geriausių, o gal ir patys geriausi“, – rašė Miroslawas Baranas Lenkijos dienraštyje „Gazeta Wyborcza“ po W.Shakespeare‘o festivalio Gdanske, kuriame buvo parodyta ir „Miranda“.

Pastebėta neliko ir dailininko Dainiaus Liškevičiaus iki smulkmenų apgalvota scenografija bei kompozitoriaus Antano Jasenkos muzika.

Aktoriui P.Budriui šis teatro sezonas ypač darbingas: vienu metu jis dirba ne tik su O.Koršunovu, bet ir su režisieriais Jonu Vaitkumi bei Gintaru Varnu.

„Repeticijos su O.Koršunovu buvo labai įdomios ir netikėtos, – pasakojo P.Budrys. – Pats Oskaro pakvietimas man buvo nelauktas, nes niekada nebuvau su juo dirbęs ir nemaniau, kad teks. Spektaklio sprendimas labai drąsus, jį Oskaras man papasakojo iš karto per pirmą susitikimą. Ir repetuodami nesiginčijome, dirbome laisvai ir aktyviai. Keistas dalykas, bet būna ir taip. Susikalbi iškart.“

Kokį drąsų spektaklio sprendimą sugalvojo režisierius ir kokios paslaptys, intriguojančios „Mirandos“ plakatuose visame mieste, bus atskleistos, galima pamatyti rugsėjo 20, 21, 29 ir 30 d., 19 val., Ūkio banko teatro arenoje (Olimpiečių g. 3). Bilietus platina „Tiketa“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min