Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusų dramos teatre premjera: „Paskutinysis aistringas meilužis“

„Paskutinysis aistringas meilužis“
Anželika Stackevič / „Paskutinysis aistringas meilužis“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas gali nutikti, kai nuotykių savo gyvenime įsigeidžia vedęs pusamžis doras, ištikimas, kruopštus ir pareigingas vyras? Jūros gėrybių restorano savininkas, kuris kaskart kruopščiai apuosto ir ištrina savo rankas losjonu. Vyras, kuris, grįžęs į tuščią savo butą, pirmiausia paskambina į duris ir tik po to imasi jas rakinti. Butą, kuris, beje, yra jo mamos. Butą, kuriame jis lauks moters. Vienos, antros, trečios...

„Ši pjesė man primena Čechovą. Jo brandžius personažus, kurie jaučia būtinybę pakeisti savo gyvenimo tėkmę, tačiau arba nežino, kaip tai padaryti, arba pasirenka tam pačius netinkamiausius būdus ir paverčia savo gyvenimą tragedija. Žinoma, Simonas ir Čechovas – visiškai skirtingi autoriai“, – sako spektaklio režisierė Olga Lapina. Jos teigimu, tokiems, kaip pagrindinis herojus Barnis Kešmenas – jautriems, mylintiems, sąžiningiems, tikintiems šeima ir tradicijomis žmonėms – sudėtinga išgyventi pasaulyje, kuriame jie po truputį tampa nebereikalingomis praeities liekanomis, pasaulyje iš kurio jie po truputį nyksta.

„Galima be galo ironizuoti ir juoktis, bet jei rimtai susimąstytume – kas po jų liks? Nieko... Todėl Barnis – paskutinis. Paskutinis karštai įsimylėjęs“, – sako O. Lapina.

 „Paskutinysis aistringas meilužis“ sukurtas pagal žymaus amerikiečių dramaturgo Neilo Simono pjesę „The Last of the Red Hot Lovers“ (1969 m).

Neilas Simonas (gimė 1927 m.) – Pulitzerio premijos laureatas, daugelio pjesių ir scenarijų autorius, vienas populiariausių JAV dramaturgų. Jo kūriniai susilaukė sėkmės Brodvėjuje, nemažai jų nuolat atliekami įvairiuose pasaulio teatruose.

Režisierė statytoja – Olga Lapina
Režisierė – Jelena Bogdanovič–Golubeva
Dailininkė – Nina Livont
Režisierės asistentas – Algimantas Kvietkauskas
Vaidina:
Barnis Kešmenas, žuvų restorano šeimininkas – Sergej Zinovjev
Eleina Macconi, Bobbė Mitčel, Žanneta Fišer – Jelena Bogdanovič

Spektaklio rodymo datos:
2011 m. vasario 03 d. 18.00 val. – Premjera
2011 m. vasario 27 d. 18.00 val. – Premjera

Spektaklis rodomas rusų kalba

Komentarai
Temos Premjera, Teatras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min