Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 14d. 08:50

Aludės savininkas prie baro įtaisė elektrinę tvorą, kad lankytojai nepamirštų laikytis atstumo

Baras
123RF.com nuotr. / Baras

Pandemijos metu verslas privalėjo įpratinti savo lankytojus laikytis socialinio atstumo, tačiau kai kurie verslai dėl to ėmėsi kiek nehumaniškų kraštutinumų. Štai Didžiosios Britanijos aludės savininkas nusprendė prie baro įtaisyti elektrinę tvorą, kad ištroškę lankytojai prie jo nesiartintų arčiau nei reikia, rašo CNN.

Jonny McFaddenas, aludės „The Star“, esančios Kornvalyje, savininkas tikino prie baro elektrinę tvorą įtaisęs tam, kad klientai suprastų, jog reikia laikytis socialinio atstumo.

„Mūsų aludė yra labai nedidelė, tai pirma ir paskutinė tokia kaimiško tipo užeiga Kornvalyje“, – tikino J.McFaddenas.

Didžiosios Britanijos barams atverti duris buvo leista nuo liepos 4 dienos, po to, kai jie buvo uždaryti dėl koronaviruso pandemijos. Tačiau net barams ir atsidarius, socialinio atstumo laikymasis juose išliko privalomas.

Jonny McFaddenas CNN pasakojo, kad mintis barą apjuosti elektrine tvora, jam kilo ruošiantis aludės atidarymui.

„Norėdamas apsaugoti savo darbuotojus ir klientus, tu privalai įvesti tam tikras atstumo laikymosi taisykles“, – sakė savininkas.

J.McFaddenas pasakojo iš pradžių svarstęs prie baro įtaisyti kažkokią virvę ar grandinę, kad klientai nesiartintų prie darbuotojų, tačiau jis nerado tinkamos įrangos.

„Pamaniau, kad paprasta virvė ar grandinė tikrai ir nepadės jų sulaikyti, taigi vietoje to nusprendžiau įtaisyti elektrinę tvorą ir pažiūrėti, kaip ji suveiks“, – sakė J.McFaddenas.

Anot jo, elektrinė tvora dažniausiai būna neįjungta, mat daugeliui lankytojų, užtenka vien pamatyti ją, kad arčiau jie ir nesiartintų.

„Nors ji ir būna neįjungta, suveikia baimės faktorius ir aludės klientai prie elektrinės tvoros net nebando artintis“, – pasakojo aludės savininkas.

Paklaustas, kaip klientai reagavo į šias inovacijas, J.Mcfaddenas sakė, kad tai jų nenustebino: „Gyvename kaimiškoje vietovėje, taigi visi tikrai žino, kas yra elektrinė tvora. Aludėje taip pat yra įtaisytas ir apie tai įspėjantis ženklas.“

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min