Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 28d. 12:25

„Assorti.lt“ parduotuvėse – mamų spūstys dėl pakabų ir žiogelių

Mamų mufė
„Mamų mugės“ nuotr. / Mamų mufė

Kaip atpažinti mamą, jei ji nestumia vaikiško vežimėlio ar nesiveda už rankos mažylio? „Assorti.lt“ parduotuvėje tai padaryti labai lengva – mamas nesunkiai išduoda nešamas šūsnis pakabų drabužiams ir skaičiuojami žiogeliai prie kasos! Tai nenuginčijamas įrodymas, kad jos turi mažų vaikų ir ruošiasi sezoniniam vaikiškų daiktų komisui – „Mamų mugei“.

Likus savaitei iki registracijos pabaigos, atmosfera vis labiau kaista – mamos tiesiog šluoja iš lentynų pasiruošimui reikalingus reikmenis. Priklausomai nuo to, kiek daiktų ketina pristatyti į mugę, mamos perka nuo keliasdešimt iki šimto pakabų. Išmanios šeimos parduotuvė ir geriausias „Mamų mugės“ draugas „Assorti.lt“ skaičiuoja, kad būsimosios komiso dalyvės jau nupirko daugiau kaip 5 tūkst. pakabų ir tūkstančiu daugiau žiogelių.

„Savo parduotuvėje matome, kad mamos tikrai labai aktyviai ruošiasi „Mamų mugei“. Mūsų personalas visada labai paslaugiai atneša reikiamą kiekį pakabų, sudeda į maišelį ir prideda drabužių dydžių lentelę – viskas tam, kad besilaukiančioms mamytėms ar šeimoms su vaikais būtų kuo patogiau ir greičiau.

Mamų mugės nuotr./Pakaba
„Mamų mugės“ nuotr./Pakaba

Labai džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su „Mamų muge“. Kelios „Assorti.lt“ darbuotojos taip pat ruošiasi dalyvauti šioje mugėje ir labai jos laukia“, – sakė „Assorti.lt“ marketingo vadybininkė Ugnė Daubaraitė.

Tiesa, pavasarį prieš „Mamų mugę“ mamos nupirko net 50 tūkst. pakabų ir beveik tiek pat žiogelių. Tad organizatoriai mano, kad pats didžiausias pirkimas gali prasidėti paskutinėmis dienomis prieš daiktų pristatymą į komisą.

Tvarkingai sukabinti drabužius ir prisegti etiketes taip, kad jos nepasimestų – svarbus pasiruošimo etapas, garantuojantis, kad drabužiai nedings ir juos, tvarkingai išrūšiuotus, nesunkiai ras pirkėjai. Tai – kiekvienos dalyvės atsakomybė.

Tuo tarpu „Mamų mugės“ kalendorius skaičiuoja dienas iki registracijos pabaigos – rugsėjo 5d. dalyvaujančioms Vilniuje ir rugsėjo 19d. – Kaune.

„Mamos jau nekantrauja, klausinėja, kada bus galima atvežti prekes. Tačiau aš noriu priminti, kad registracija dar nesibaigė ir tos, kurios iki šiol nieko negirdėjo apie vaikiškų daiktų komisą, dar gali suskubti jam pasiruošti“, – sakė Mamų mugės sumanytoja ir organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė.

Į rudens-žiemos „Mamų mugę“ priimami šilti vaikų iki 14 metų drabužiai ir batai, taip pat žaislai, mokyklinės prekės bei viskas, kas reikalinga auginant kūdikius. Sezoniniame komise laukiami ir šiltesni nėščiųjų drabužiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min