2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Festivalis „Saulėtosios naktys“ – kūrybos, geros nuotaikos ir energijos užtaiso kokteilis

Šeštus metus iš eilės su trenksmu palydėti vasarą kviečia nekomercinis muzikos ir meno festivalis „Saulėtosios naktys“. Prieš paskutinį rugpjūčio savaitgalį Gataučiuose (Joniškio raj.) rinksis ne tik geros muzikos mylėtojai, bet ir kūrybingi žmonės, norintys pasidalinti savo talentu, idėjomis ir siekiantys asmeninio tobulėjimo.
Festivalio „Saulėtosios naktys“ akimirka
Festivalio „Saulėtosios naktys“ akimirka / Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr./Festivalio Saulėtosios naktys akimirka
Organizatorių nuotr./Festivalio „Saulėtosios naktys“ akimirka

Festivalis, užgimęs keturių artimų draugų rate, kiekvienais metais įgauna vis didesnį pagreitį. Išplatiname pranešime spaudai teigiama, kad šią vasarą festivalio lankytojų ausis glostys ir akis džiugins tokie Lietuvos muzikos pasididžiavimai kaip Aidas Giniotis, Gediminas Storpirštis, Andrius Kulikauskas, Electric Lady, roko grupė „Arbata“, „Baltasis kiras“, „Už ačiū“ ir daugelis kitų. Festivalyje taip pat  apsilankys ir svečiai iš Norvegijos – Renie in Georgetown.

„Mes neskiriame daug dėmesio muzikos žanrui. Čia galima išgirsti ir dainuojamosios poezijos, ir roko ar net repo. Svarbiau muzikinės vibracijos, pozityvios emocijos, nuoširdumas ir energija, kuri sukuria jaukią ir draugišką atmosferą viso festivalio metu.“ – teigia Irmantas J., vienas festivalio organizatorių ir iniciatorių.

Organizatorių nuotr./Festivalio Saulėtosios naktys akimirka
Organizatorių nuotr./Festivalio „Saulėtosios naktys“ akimirka
Organizatorių nuotr./Festivalio Saulėtosios naktys akimirka
Organizatorių nuotr./Festivalio „Saulėtosios naktys“ akimirka

Festivalio pagrindinė misija – išreikšti save. Kiekvienam dalyviui suteikiama visiška kūrybinė laisvė, todėl daugelis festivalio meninių erdvių, pasirodymų, etiudų yra sugalvota ir įgyvendinta būtent festivalio savanorių bei dalyvių. Organizatoriai siekia, kad festivalio metu žmonės ne tik pasikrautų teigiama energija, bet ir kažko išmoktų – daryti atvirukus, lipdyti, tapyti ar pasisemti žinių. Todėl ir šiais metais festivalio organizatoriai pasirūpino, kad niekam netrūktų pramogų. Rytą festivalio lankytojai galės pradėti nuo jogos mankštos, arbatos gėrimo ritualo, pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis ar pakeisti šukuoseną. O laimės mokytojas Darius Ražauskas patars kaip prisivilioti laimės paukštę ir tapti savo likimo valdovu. Pasak festivalio organizatorių, „Saulėtosios naktys“ nėra šabloninis festivalis, kuris kiekvienais metais siūlo vis tas pačias pramogas. Be tradicinių, visiems su festivaliu asocijuojančių pramogų, kasmet stengiamasi ieškoti kažko naujo, įdomaus ir neišbandyto, todėl pramogų galime pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems.

Festivalis vyksta jau ne vieną šimtmetį menančioje istorinėje sodyboje, kuri pasiruošus priglausti kiekvieną pasiilgusį atgaivos kūnui ir sielai. Visi žmonės unikalūs, todėl ir festivalyje yra keletas skirtingų stiliaus erdvių, kur kiekvienas ras kampelį kuriame jausis patogiai ir jaukiai. Šimtmetinės obelys į savo šešėlį priglaudžia ištroškusius vėsos ir ramybės, o tradicinė šieno piramidė tampa neformalia scena ramiam gitaros skambesiui.

„Saulėtosios naktys“ yra nekomercinis festivalis, čia nerasite garsių prekinių ženklų, maisto palapinių kaimelio, iš kurio kartais sunku rasti išėjimą. Nebus modernių sėdmaišių, ant kurių galėsite drybsoti visą dieną. Paprastumas, jauki atmosfera ir absoliuti kūrybinė laisvė – štai kuo alsuoja festivalis „Saulėtosios naktys“.  Tik muzika, menas ir meilė...

Daugiau informacijos:
www.sauletosiosnaktys.lt
FB: https://www.facebook.com/sauletosiosnaktys

Organizatorių nuotr./Festivalio Saulėtosios naktys akimirka
Organizatorių nuotr./Festivalio „Saulėtosios naktys“ akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min