Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 20d. 23:13

Į Didžiąją Britaniją lagamine atgabentas paauglys laišku padėkojo šaliai už suteiktus namus

Didžiosios Britanijos vėliava
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Didžiosios Britanijos vėliava

Iš Vietnamo kilęs paauglys, kuris būdamas 16-os metų į Didžiąją Britaniją buvo nelegaliai atgabentas lagamine, parašė laišką Jungtinei Karalystei ir padėkojo už suteiktus namus, praneša CNN.

Vietnamietis Phongas praėjusiais metais itin sunkios būklės buvo rastas Anglijos Doverio uoste, kuris yra pagrindinis punktas Lamanšo sąsiaurį kertančioms transporto priemonėms.

Paauglys buvo aptiktas lagamine, esančiame automobilio gale, sunkios būklės jis buvo išvežtas į ligoninę, o vėliau atiduotas į vaikų namus. Automobilį vairavęs vyras sulaukė 18 mėnesių kalėjimo bausmės už žmonių kontrabandą.

„Miela Anglija, rašau šį laišką, kad pasakyčiau, kaip ši šalis pakeitė mano gyvenimą. Jūs išgelbėjote mano gyvybę. Jūs davėte man šeimą ir naujus namus.

Kai atvykau į Didžiąją Britaniją ir prabudau ligoninėje, buvau be galo išsigandęs, apimtas panikos. Aš nežinojau, kur esu, nesupratau, kas su manimi nutiko, man skaudėjo visą kūną, net negalėjau valgyti. Tegalėjau pajudinti kaklą ir pirštus“, – laiške, kurį paviešino Kento pareigūnai, rašė vietnamietis.

Vaikinas taip pat pridūrė išlaikęs pirmojo lygio anglų kalbos egzaminą: „Ačiū visiems, kurie padėjo man su anglų kalba. Dabar tikiu savimi ir į gyvenimą žvelgiu pozityviai“.

„Dėkoju, kad mane radote, kad pagydėte mane ligoninėje. Dėkoju, kad suteikėte mane mylinčią šeimą. Myliu juos ir aš. Dėkoju, kad davėte man išsilavinimą. Dėkoju socialinei rūpybai ir vyriausybei už jūsų rūpestį ir pagalbą. Niekad netikėjau, kad galiu būti mylimas, dabar mano gyvenimas kur kas šviesesnis.

Labai laukiu rugsėjo, kuomet vėl pradėsiu mokytis koledže. Tikiuosi, kad jūs manimi didžiuositės“, – laiške šaliai dėkojo paauglys iš Vietnamo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min