Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 20d. 20:09

Naujazelandiečių tinklalapis siūlo laimėti 10 tūkstančių dolerių auksu

Tinklalapis
Interneto nuotr. / Tinklalapis

Norite laimėti 10 tūkst. dolerių auksu? Viskas yra labai paprasta, skelbia vienas Naujosios Zelandijos tinklalapis.

Tinklalapis skirtas Pasaulinei nuogalių dienai paminėti. Tiesa, ji buvo minima vasario 6 d. Tačiau tinklalapis prizą laimėti skatins iki pat kovo 31 d.

Taigi, ką reikia padaryti, jei norite laimėti pagrindinį prizą? Pasirodo tereikia kelių paprastų dalykų. Visų pirma reikia nusirengti. Visai. Tuomet reikia susirasti kolegą, kuris gali jus nufilmuoti. Reikia nuveikti ką nors neįprasto („funny"). O jau tuomet filmuotą medžiagą reikia patalpinti į jau minėtą tinklalapį. Ir laukti.

Norintiems peržiūrėti tinklalapį, reikia būti 18 metų ar vyresniam.

Norinčių laimėti pagrindinį prizą tinklalapio sumanytojai sulaukė ne tiek ir mažai. Daugiausia vaizdo klipų į jį yra įkrovę Naujosios Zelandijos gyventojai. Tačiau čia galima rasti filmuotos medžiagos iš Australijos, Kanados, Norvegijos, Jungtinės Karalystės.

Tiesa, Tasmanijos gyventojams tinklalapyje talpinti vaizdo medžiagą draudžiama. Filmukų iš Lietuvos tinklalapyje nepavyko rasti.

Į tinklalapį įkrauti filmukai patys įvairiausi. Nuogi norvegai spaudžiant 18 laispnių šalčiui važinėjasi snieglente ir vis krenta ant sniego. Grupelė nuogalių bėgioja Kinų didžiąja siena. Nuoga gimnastė atlieka pratimus ant skersinių, taip tikėdamasi padidinti susidomėjimą savo propaguojama sporto šaka ir pan.

Šiais krizės laikais norinčių laimėti 10 tūkst. dolerių auksu daug. Laimėtojas bus vienas.

Temos: 1 Tinklalapis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

02:18
02:03
01:30

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min