Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 16:12

Popiežius Pranciškus padėjo savo dukterėčios vyrui anuliuoti bažnytinę santuoką

Popiežius Pranciškus kalba žurnalistams grįžtant iš apaštališkos kelionės
„Scanpix“/AP nuotr. / Popiežius Pranciškus kalba žurnalistams grįžtant iš apaštališkos kelionės

Popiežiui Pranciškui reformavus Katalikų Bažnyčios teisę ir supaprastinus santuokos pripažinimo negaliojančia procesą, buvo prisiminta viena istorija iš jo praeities.

Jorge Mario Bergoglio dukterėčia Maria Inesa Narvaja paskelbtame interviu svetainėje Aleteia.org sakė, kad dėdė padėjo jai pasiekti jos vyro pirmosios santuokos anuliavimą.

„Aš pirmiau sudariau civilinę santuoką, o po ketverių metų – bažnytinę“, – sako Marija.

Ji pasakojo, kad jos dėdė siuntė dokumentus, būtinus santuokos pripažinimo negaliojančia procesui ir bažnytinis teismas atsakė, kad tai gali užtrukti ketverius metus.

Ji pasakojo, kad jos dėdė siuntė dokumentus, būtinus santuokos pripažinimo negaliojančia procesui ir bažnytinis teismas atsakė, kad tai gali užtrukti ketverius metus.

„Mano dėdė pasižymi dviem ypatingomis savybėmis: pirma – jo įspūdinga atmintis, o antra – jis labai įsiklauso, bet nesmerkia, ir niekada nesako, ką jums reikia padaryti.

Pamenu, kai aš jam pasakiau, kad nelauksiu, kol galėsiu tuoktis Bažnyčioje, kad esu suaugusi ir ruošiuosi sudaryti civilinę santuoką, jis atsakė: „Tai geriausia naujiena, kokią man galėjai pranešti!“ – pasakojo Maria Ines Narvaja.

Praėjusią savaitę buvo paskelbti du popiežiaus Pranciškaus dokumentai, kuriais dalinai buvo reformuotos santuokos negaliojimo bylų procedūros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min